Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudom, hogy túl sok ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy túl sok ez a féltékenykedés, de erre mi a megoldás? Szakítani nem szeretnék, inkább megoldani. Hosszú lett.

Figyelt kérdés
Szóval.. kezdődött 2 hónappal ezelőtt.. Barátom a munkahelyén elég jóban van az emberekkel, ami eddig nem zavart, bíztam benne, nagyon is.. majd elkezdtek facen beszélni, ez már eléggé zavart, de jó persze, beszéljenek.. egyszer mikor segítettem neki a telefonján valamit, akkor láttam, hogy a barátom azt írta, hogy 'ne írj, mert nála lesz a telefonom' vagyis nálam.. oké kiakadtam, erre kiderült végül, hogy ez a lány félig bevallotta hogy bejön neki a barátom.. de ez nem zavart volna, ha megmondja, hogy ő engem szeret.. de nem.. beszélgettek, undorító dolgokat beszéltek (nem konkrét aktusbeli, csak flört, de számomra gáz volt...) aztán kiderült, hogy a csajjal kirögött a hátam mögött, és azt hazudta hogy a lassan jövő születésnapomról beszélnek, és hogy ezért törölt üzenetet, hogy ne lássam .. persze ez se volt igaz.. de ezt mind megbocsájtottam, azóta van még 1 lány akivel beszél.. 1hete kattog az agyam, már az agyára megyek a paranoiámmal.. aztmondta anno azzal a csajjal azért tette, mert jól esett neki hogy valakinek még bejön rajtam kívül.. ekkor megértettem, hogy én voltam az oka, én kergettem hazugságba.. ezzel a lánnyal általában munkaról beszélnek, sok sok nevető fejjel, Xd zéssel, és zavar, határozottan.. a csaj írta neki, hogy várja meg mert mesélni akar neki, meg össze vissza elhülyülnek, a barátom egy egész napjáról képeket küldött, hogy épp mit csinál.. beszéltünk valamelyik nap, nagy nehezen.. és mondta hogy neki semmiképp nem kell más, szeret, és ne kombináljak, mert az őrületbe kergetem.. abba maradtunk, hogy oké, megpróbálom elterelni a figyelmem, stb.. de egyszerűen nemtudom.. félek hogy elveszítem, vele annyit nevet..elmeséli a napját, sokszor a csaj olyanokat tud amiket én nem, nyilván munkáról, de akkor is, régen mindig mesélt.. nem akarok féltékeny lenni, és megint én belezavarni a hazudozásba.. mert szeretem, és tudom hogy ő is, de a bizalmam láthatóan szar lett.. mondtam neki hogy fel kell újra építenie, de nem vesz komolyan, beszél tovább vele.. félek hogy már nem vagyok neki jó :( nem akarom őt tiltani, de mégis mi a megoldás? pláne mikor mind2 lánnyal együtt dolgozik? érzelmileg taccsra vágott.. probálkozom.. de.. nem megy nagyon még.. :(hogy bízzak benne? legyek távolságtartó, hátha többet mesél majd? vagy észreveszi? mert 2 hónapja erősen éjjel nappal rá vagyok tapadva, ami tudom hogy nem jó, de ösztönös.. :/ ötletek? :/

2015. febr. 24. 04:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A barátod egy bunkó. Aki szeret valakit, nem így viselkedik.
2015. febr. 24. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ezt meg en is latom, h nem normalis, ritkan irok ilyet, de most igen. Felejtsd el a sracot, de legalabb nezd meg, h mit valtana ki belole egy szakitas. Utana jar egy 2. esely talan neki, de ha megint szarol, akkor legyen vegleges ez a dolog. En legalabbis igy csinalnam.
2015. febr. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Az sem normális, ha nem beszélhet más lányokkal, de itt azért szerintem igencsak átlépett egy határt. Tudatosítsd benne azt, hogy neked ez sok. Ha továbbra is csinálja, akkor sajnos nincs más mód. Nem illetek össze ebben a dologban.

És nehogy már hagyd magadba beszélni azt, hogy miattad kell hazudnia. Szegény...

2015. febr. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretne akkor figyelembe venné,hogy Téged ez mennyire zavar és nem írogatna más nőkkel.Gondolom Te sem teszed fordított helyzetbe.Állj a talpadra,válts hangnemet és mondd meg neki,hogy ez nem paranoia,hanem az ő bunkósága!Ha nem tetszik neki,akkor el lehet tolni a biciklit!
2015. febr. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Költőnő? ***** válasza:

beszélek más férfiakkal is olykor, de nálam egyértelmű határok vannak. Eleve nem flörtölök senkivel sehol és nem csüngünk egymás "nyakán"...

Munkatársakkal meg persze, beszélek melón kívül, de azért nem egész délután-este....

2015. febr. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ahol lesben "kell" állni, ott megette a fene a kapcsolatot.. ennek vége. Valószínűleg már rég kavarnak a csajjal, miközben téged szid, hogy ne féltékenykedj, mert nincs rá okod. Nem tudom, mi a jobb, benne maradni egy kapcsolatban, ahol hülyének néznek, megcsalnak és ráadásul még meg is aláznak, együtt röhögnek rajtad, vagy szakítani, még ha szerelmes is vagy, főleg ha előbb-utóbb úgyis le fog téged cserélni a munkatársára. Szerinted?
2015. febr. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Jogos a féltékenységed, és mi ez a baromság, hogy miattad kellett hazudnia?! Igen, miattad, mert nem akarta, hogy megtudd, de egyébként... Beszéld meg vele, hogy vagy megtisztel téged, és igenis komolyan vesz, igyekszik mindent megtenni, hogy a bizalmat kiépítse (mondjuk, ezen pont, hogy nem segít, ha rá vagy tapadva... tudatosan próbálj ez ellen tenni, ha kicsit távolságtartóbb és hűvösebb vagy, akkor talán feltűnik neki). Ami azt illeti, egy őszintén szerető pasi meg is ijedne attól, hogy nem bízol benne, és mindent megtenne, hogy ez ne így legyen. Főleg, hogy jogos a dolog.


Én ezt tenném. Tudatosan elhidegülnék, távolságtartó lennék, aztán ha akkor is magasról letosz (ahogyan most), akkor szakítanék. Próbáltál vele beszélni, a szép és jó módszert már alkalmaztad, és semmi eredménye nem volt. Megpróbálhatod még egyszer, de fogadjunk, hogy ugyanez lenne a végeredmény.

2015. febr. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igazatok van, teljesen, irtó hülye vagyok, de én annyira próbáltam megmenteni ezt az egészet.. de én nem bírnám ki, ha mással össze jönne, még akkor sem, ha szakítunk.. nemtudom hogy fogom túltenni magam ezen.. de szörnyű :/ folyamatosan kattog az agyam minden hulyesegen.. mikor meg én mondtam hogy jó, akkor énis beszélek egész nap fiúkkal, akkor kezdődött hogy az más, mert hogy én a 'szerelmeimmel' beszélek.. de arról nem tehetek, hogy ők bírtak engem, és énis őket, de csak mint barát.. szóval ahh, nemértem már ezt az egészet.. olyan aranyos volt velem ez előtt a dolog előtt.. Ezért nehéz.. merlegelhetek 1 honap eseményeiből? egyébként 2 éve vagyunk együtt.. :/annyi szép emlékem van vele..
2015. febr. 24. 08:46
 9/16 A kérdező kommentje:
Meg az is a baj, hogy együtt élünk.. így rengeteget dolgozik, velem ritkán van már.. meg én ahogy írtátok tök emberin próbálom venni ezt az egészet.. de ha próbálok beszélni vele, kérdéseket feltenni azokról a lányokról, akkor azt kapom, hogy már 1 hete ez megy, és dolgozni se tud mert állandóan ezen idegeskedik, és ne basztassam már őt.. :/
2015. febr. 24. 08:52
 10/16 anonim ***** válasza:
Éppen ezért kellene Veled többet foglalkoznia ha ritkán vagytok együtt,nem pedig mással írogatnia.Nyilván Te belülről másképpen látod,érzed az egészet és nehéz mert szereted,de ugyanakkor ne hunyászkodj meg senki előtt jogtalanul!
2015. febr. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!