Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tönkremehet egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkremehet egy kapcsolat önbizalomhiány miatt?

Figyelt kérdés

Nincs túl sok önbizalmam és félek, hogy ez esetleg tönkreteheti a kapcsolatomat. Veletek történt már ilyen? Mit tehetnék, hogy ne legyen önbizalomhiányom??

18/L



2015. febr. 23. 18:33
 1/3 Lynn326 ***** válasza:

Kedves kérdező, a kapcsolat tönkremehet benne, igen. Viszont ez nem szükségszerű. Saját tapasztalatból mondom, én is önbizalomhiányban szenvedek, viszont a vőlegényem, teljesen mellettem áll és bíztat, segít. ÉN azt mondom, ha megtalálod az igazit, akkor nem ezen fog múlni a kapcsolatotok, viszont az is biztos, hogy ezen változtatni kell. Kezdd el apró dolgokban. Például megkérdezhetsz egy hozzád nagyon közel álló embert hogy szerinte miben vagy jó. Aztán azt elkezded csinálni, és aztán szépen lassan haladsz előre. :)

Remélem egy kicsit tudtam segíteni.


21/L

2015. febr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Megtörténhet. De ellene nem nagyon tudsz mit tenni szerintem. Bár ha van egy kapcsolatod az már egy jelentőd önbizalom növelés nem? Szerintem ne aggodalmaskodj.
2015. febr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Olvastam, hogy a tükörben a saját szemedbe kell nézni és azt mondani hogy:'Szeretlek!'. És kipróbáltam és olyan jó érzés volt magamra mosolyogni. :) Szeretném szeretni magam! Köszönöm a válaszokat!!

2015. febr. 23. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!