Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmész a barátnőd nélkül is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmész a barátnőd nélkül is?

Figyelt kérdés
Ha egy közös barátotok elhív kettőtöket pizzázni, de a barátnőd lebetegszik időközben és így nem akar menni, te attól még elmész, vagy inkább a barátnőddel töltöd azt az időt?
2015. febr. 25. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha beteg, akkor nyűgös, ezért ilyenkor inkább békén hagyom, sportolni megyek vagy barátokkal találkozom.
2015. febr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az attól függ mennyire gyakran találkozom azzal a baráttal, ha ritkábban, akkor elmegyek.
2015. febr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elmegyek és hozok neki is pizzát.
2015. febr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
El megyek mert nem tőle függők. De utána el megyek , hozzá és ápolgatom. De ez függ attól is hogy , mi a baja milyen beteg. Ha nagyon lázas nem megyek...
2015. febr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
elmegyek és hozok neki pizzát!
2015. febr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 opened paradise ***** válasza:
Elmegyek és hozok még pizzát magamnak későbbre is :D
2015. febr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A mi társaságunkban a párok eléggé össze vannak nőve, csodálkoznak a legtöbben, hogy ha nekem nincs kedvem, nem akarok, akkor a barátom nyugodtan elmehet társasági eseményekre. Általában nem ez szokott lenni arrafelé a megszokott. Ha beteg vagyok, akkor különben sem tud sok mindent csinálni, én olyankor teával a kezemben becsavarom magam egy takaróba, és filmeket/sorozatokat nézek. Ahhoz meg minek legyen már itthon? Szóval az én barátom elmegy. A társaságban egy pár esetében a férj nem megy a feleség nélkül, legalábbis, eddig gyakran volt kifogás, hogy az ifjú asszonyka nem érzi jól magát, és nem jön ezért. Szerintem megbeszélés kérdése.
2015. febr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha ez nem fél órával a találkozó előtt derül ki, akkor megpróbálom az időpontot eltolni, ha nem lehetséges akkor elmegyek, de megpróbálom a lehető legrövidebbre fogni.

Ha a páromat komoly trauma érte, baleset,műtét, akkor meg lemondom a találkát.

37F

2015. febr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért töltenéd vele ha beteg, hasznavehetetlen? Kérdésedben ott lapul a válasz.
2015. febr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

- ha nagyon rosszul van, akkor inkább maradok

- ha csak köhög, taknyos, vagy meghúzta a lábát, stb., akkor megbeszéljük, hogy mi legyen, ápoljam-e, vagy nem gond, ha elmegyek

- ha pedig a haverokkal leszek, azért időnként felhívjuk egymást, hogy van (vagy dob egy sms-t, hogy alszik)


De ez oda-vissza működik. Nem fogom hárpiaként leordítani, hogy "velem maradsz, különben kidoblak", és társai.

2015. febr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!