Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 12 év korkülönbség soknak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 év korkülönbség soknak számít?

Figyelt kérdés

23/N - 35/F


Mit gondoltok, ha minden jól működik a kapcsolatban, okozhat gondot (akár jelenleg, akár később) egy ilyen korkülönbség?



2015. febr. 25. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha ez a kérdés megfordult a fejedben, akkor nyilvánvalóan neked már sok a 12 év korkülönbség.
2015. febr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
most nem sok. majd ha már 10 éve nyugdíjas, te meg még melózol akkor már lesznek gondok.
2015. febr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó, hanem a nővéremről. Inkább csak érdekelnének a vélemények, ki hogy áll a témához manapság. (Sokat hallom, hogy megszólják emiatt, rokonaink is. Tudom, hogy nekem nincs beleszólásom, engem nem is érdekel, ameddig a nővérem szereti, és a férfi is szereti a nővérem.)
2015. febr. 25. 13:33
 4/11 egybaba ***** válasza:
Szüleim között 12 év van és jól elvannak.
2015. febr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Annyira nem érdekel, hogy még ide is kiírtad. Sok, de felnőtt emberek. Keressen a nővéred magáhozvalót.
2015. febr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Szerintem felesleges az én indíttatásaimról beszélni. Annyira hihetetlen, hogy érdekelnek a vélemények? :)


Köszönöm a válaszokat.

2015. febr. 25. 13:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. febr. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A szüleim között is 11,5 év van, és már több mint 25 éve házasok. Tehát megerősíthetem: működhet hosszú távon is, nagyobb gondok nélkül. :)
2015. febr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Soknak nagyon sok, de attól még működhet jól egy kapcsolat, számtalan példát láttam már az ismerőseim körében is. :) Szerintem csak legyenek boldogok, és majd alakul, az a lényeg, hogy a férfi ne használja ki... Egyébként pedig egyáltalán nem az évek a fontosak egy kapcsolatban. :)
2015. febr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha azt vesszük hogy Chaplin az 50es éveiben elvett egy 20. életévét be sem töltött lány bármi lehetséges.


Egyébként az ő életük. Nem szólhat bele senki, én sem szeretem ha belepofáznak az én dolgomba.

2015. febr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!