Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 eves no es 34 eves ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 eves no es 34 eves ferfi kozott sok a korkulonbseg?

Figyelt kérdés
Szerintem nem, es raadasuk olyan fura, h en vagyok a 20 eves no, es nekem benne van az oteves terben a gyerekvallalas, a ferfi pedig meg nem beszelt errol. Mit gondoltok?

2015. febr. 23. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez az adott férfitól és nőtől függ.

Van olyan, aki még csak 20 évesen kezd felnőni, annak nem biztos, hogy szerencsés rögtön összekötni az életét valakivel, mert később hiányérzete lesz.

Egyébként a 35 éves férfinek nincs benne az ötéves tervében a gyerek, akkor nyilván nem komolyan tervez veled.

2015. febr. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudd meg, hogy VALÓJÁBAN (és nem azért, mert esetleg téged szeret és Neked jót akar) mit szeretne, mert lehet, teljesen más az elképzelésetek az életről és akkor tök mindegy, hogy 2, 5 vagy 28 év a korkülönbség.
2015. febr. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat . Nem azzal van a gond h ne szeretne vagy ne tervezné hosszútávra, csak O a későn erő típusba tartozik. Viszont engem nagyon akar, azt tudom, hIsz mindig elmondja mar egy éve. :) Lehet, h neki is benne van, de lövésem sincs, hogyan kérdezhetném meg, hogy akar-e gyereket vagy sem. Hiszen az ilyet nem így kérdezik meg, h "akarsz gyereket"? :)
2015. febr. 23. 10:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele közös ismerősök gyerekeiről.

Tudatosan keresd a témát. Az utcán szembejövő gyerekek is kínálják, hogy triviálisat mondjak.

Ha témánál vagytok, már kínálja magát a helyzet, hoy így vagy úgy rá tudj kérdezni, vagy ő maga kezdjen besélni róla..

2015. febr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Márpedig így kérdezik meg .. no jó, kicsit cifrázva. :)

Elmondod, hogy szereted, hogy vele tervezed az életedet addig míg jól érzitek magatokat és reméled, hogy ez minél tovább így lesz. Aztán elmondod, hogy szeretnél gyereket, azért mert (bármilyen belső indíttatásod). Majd biztosítod róla, hogy elsősorban tőle szeretnéd, mert (miért gondolod, hogy Ő jó apa lenne) Utána megkérdezed, hogy mit gondol erről az elképzelésedről és ő gondolkodott- e már a gyermekvállaláson úgy általában, ha a válasz igen akkor lehet megkérdezni, hogy kb. mikorra szeretné.


Persze, a kő gyerök?-től vagy az azonnalgyereketakarok-tól minden pasi megijed (az is, aki majd szeretne), de ha elmondod őszintén a gondolataidat és hagysz neki teret, hogy ő is elmondja a saját véleményét akkor az nagyon bizalom és kapcsolatépítő tud lenni :)

2015. febr. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Számomra sok. Te életed engem nem kicsit se érdekel!


gondolom kell valaki aki el fog tudni tartani téged és a gyerekedet is, mert kétlem hogy 5 év alatt ezt az anyagi oldalát meg tudnád valósítani.

2015. febr. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!