Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha páromat a barátai arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha páromat a barátai arról kérdezik h hogy nézek ki akkor miért azt feleli hogy "csinos"?

Figyelt kérdés
Láttam volt akinek írta, hogy "csinos" vagyok, volt mikor megkérdeztem és mondta h mkinek mondja h milyen csinos vagyok ecetera. De volt egy csaj akit "szép" jelzővel illetett. Engem zavar az h a barátainak csak "csinosként" emleget. számomra a csinos szó olyan jelentéktelenséget sugall. csinos akárki lehet aki jól öltözik, de szép nem. vagy rosszul hiszem? segítsetek mert pánikolok :D L21

2014. nov. 23. 10:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Irígylem a problémáid.:D
2014. nov. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
CSINOS?! AZONNAL DOBD KI!
2014. nov. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez engem is érdekel, kíváncsi leszek a válaszokra, én is lány vagyok :D :)
2014. nov. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Édes istenem, igen az élet legnagyobb problémái, veled megütötte a főnyereményt, hogy ilyen problémáid vannak, akkor mi lesz később :D?
2014. nov. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
oké gáz de most ezen rágódok.. exem is csinosozott a hátam mögött aztán kiderült h nem is talált annak(se) nem hogy szépnek...
2014. nov. 23. 10:39
 6/20 anonim ***** válasza:

Jó abban igazad van, hogy a "szép" jelző egy picit más mint az hogy "csinos", de azért ebből még messzemenő következtetéseket szerintem ne vonj le :) Lehet ezt a szóhasználatot szokta meg haverokkal és csak ezért.

Az fontosabb, hogy ha neked bókol akkor mit mond, hogy "nem olyan rossz", "tűrhető", "csinos", vagy azért neked becsúszik egy-egy "szép" vagy "gyönyörű" is :D

23F

2014. nov. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

de minek általánosítani?

Bnőm is olyanokat ír, nem tud bízni bennem, mindenki átverte, ezért viselkedik így velem, pedig fél éve együtt vagyunk... Én meg mondtam neki, ha így állsz hozzá kapcsolatra alkalmatlan vagy, akár be is fejezhetjük...


Azt hogy exed mit csinált nem tök mind1?

2014. nov. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
First World's Problem...
2014. nov. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Te tényleg azt várod egy férfitől, hogy nőként áradozzon, mint a barátnőd egy szép és csinos ruháról?? Ez jutott eszébe ,és ezt mondta. Mert férfiből van. Szerintem semmi jelentősége nincs, talán kevés a szókincse. Etcetera....
2014. nov. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet ilyen idiótaságokon rágódni? De most komolyan?


Te lány vagy. Én is az vagyok. Nekünk a csinos szó csak azt jelenti, hogy valaki képes normálisan, alkalomhoz illően felöltözni. A szép meg valami mást, amit most megfogalmaznom se sikerül.


A férfiak legnagyobb részénél baromira semmi különbség nincs a két kifejezés között. Ennyi.

2014. nov. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!