Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok a páromba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a páromba, de megnézek más férfiakat. Hogy van ez?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 éve vagyunk együtt. A kapcsolatunk kezdettől fogva komolynak nevezhető, és ez az idő elteltével csak még jobban megerősödött bennünk. Ha a jövőmre gondolok, látom magam előtt, ahogy a közös gyerekeinkkel játszik, ahogy a munkából hazatérve megcsókol és azt mondja: "szeretlek". Nála jobban férfi nem szeretheti a párját, egyszerűen a tenyerén hordoz még ennyi idő elteltével is. A hétköznapokban csak kisebb összezördüléseink vannak, amiket többségében mindig meg is tudunk beszélni. Kiegészítjük egymást (ő higgadt, én mérhetetlenül heves természet vagyok), formálódunk egymás mellett.

De akkor mégis mi lehet a baj??? Az utcán szeretem megnézni a férfiakat, és azt is szeretem ha engem néznek meg. Ráadásul egy férfi komolyabban is elkezdett foglalkoztatni: nem csak tetszik, de azt érzem hogy érdekel is. Velem van a baj? Vagy ebben semmi rossz nincs? Ennyi idő után ez normális? Hogyan kezeljem a helyzetet?



2015. febr. 25. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez természetes.
2015. febr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
van egy párod és lehet egy csomó szeretőd. Ez a normális:)
2015. febr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 CptTomato ***** válasza:

velkám tu ríől vörld ...


ez normális, nem mindenki ilyen de normális... amíg nem keresed a megtekintett alanyokkal a kapcsolatot semmi kifogásolni való nincs benne.... de ez azzal jár hogy egy szavad sem lehet ha a párod is megnézi a nőket.

2015. febr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%

Lehetőség szerint kellő körültekintéssel.

A dolog ugyanis nem fog elmúlni!!!!! Csak arra ügyelj, hogy a pasid soha ne tudja meg, hogy más férfi is érdekel, vagy, hogy vágysz más férfi figyelmére. Ha esetleg komolyabban is fog majd érdekelni valaki és le is fekszel vele, azt SENKI se tudja meg. A párodat ugyanis - főleg, ha ennyire szeret - nem bánthatod meg!!!!! ... de élni meg kell. A meg nem tett piszkos gondolatok ugyanis fájni fognak, a kihagyott pasik/helyzetek tudata nyomasztani fog ..... a vágy úgyis belekerget egy kalandba! Még, ha otthon minden rendben van, akkor is!

2015. febr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bennem fel sem merült a megcsalás gondolata! És nem csak azért, mert nem szeretném megbántani a páromat, hanem mert szerelmes vagyok belé. Egyszerűen csak elkezdtem vágyódni az ismeretlen iránt; jó lenne megint megtapasztalni egy fellángolást. Ugyanakkor tudom, hogy hülye lennék otthagyni életem párját egy kalandért.
2015. febr. 25. 15:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Jól teszed.Nem is szabad félrelépni!Természetes a vágy Benned.Leírtad,hogy heves vérmérsékletű vagy.Én is csak pasiban.Így ismerem az érzést amin keresztül mész:)

Bár nem örülnék ha az én párom is ezt tenné:)

Van amikor felül kell kerekednünk a hormonjainkon.

2015. febr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!