Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem úgy, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy nem tudnám elkötelezeni magam?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt barátommal, szinte minden tökéletes vele :) viszont és fura dolgokon agyalok mostanába

például, hogy milyen az már, hogy 18 évesen megtalálom azt akivel leélem majd az életem (mert szeretem őt annyira), hogy előttem még a fiatalságom, ls valamilyen szinten korlátozva érzem magam, a komoly kapcsolat miatt


valami megoldás erre? :(


(a lek*rvázós válaszokat hanyagoljuk kérlek :) komoly a kérdésem...)


2015. febr. 26. 00:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem is kell gondolkodnod ezen, nagyon korai még. 3 hónap amúgy is kevés idő, sokat fog még alakulni a kapcsolatotok.
2015. febr. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert nem tudnád.
2015. febr. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én is így voltam bár komoly kapcsolatom volt sokáig együtt éltünk és hiába próbáltuk a problémákat megoldani nem tudtuk, bár voltak olyan sebek amelyek miatt én nem mentem volna hozzá, mikor szakítottunk nem gondoltam hogy én bárkihez is hozzá mennék, de megváltozott majd nálad is meg fog változni, most még úgy jó ahogy van.
2015. febr. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

de akkor most nem időpocséklás, hogy vele legyek?

hosszútávon, legalábbis.. mert most így nagyon oké, szeretem nagyon... viszont belegondolni, hogy én már megtaláltam a Nagy Ő-t, és mostmár csak Ő létezhet számomra... ijesztŐ :(

2015. febr. 26. 00:36
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ne a távoli jövőn agyalj! Vele akarsz lenni most ? Ha igen légy vele , ha nem ő az utolsó akkor azért vagy vele hogy tanulj valamit tőle vagy tudd értékelni a kapcsolataidat, okkal vagy vele, nem idő pocsékolás ha szereted és szeretsz vele lenni! Lehet együtt lesztek x évig aztán leszel mással aztán lehet újra együtt lesztek vagy örökre de az ritka a mai világban, csak azzal foglalkozz most hogy vele akarsz-e lenni MOST, a többi majd alakul!
2015. febr. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

18 évesen én is azt hittem megtaláltam a nagy Ő-t, akivel le fogom élni az életem, lelövöm a poént, nem ő lett az. Nem bánom, hogy együtt voltunk több évig, csak azt bánom, hogy nem álltam a sarkamra az elején, meghunyászkodtam és a kompromisszum úgy nézett ki, hogy én engedtem. Így nem derült ki úgymond időben, hogy nem passzolunk fontosabb kérdésekben és emiatt egy halom kapcsolatot elszalasztottam. Nem szerelmit, hanem pusztán ismeretséget, esetleges barátokat, stb. Mert folyamatosan egymás nyakán lógtunk és egy csepp szabadságom se volt, mert féltékeny volt én pedig nyuszi, hogy akkor biztos elhagy ha a sarkamra állok, hogy nekem kellenek barátok és úgyse kellenék senkinek, és ő a tökéletes, és egyéb hülyeségek jártak akkoriban a fejemben. Viszont tanultam egy csomó dolgot a párkapcsolatról és tudom már így felnőtt fejjel milyet nem szeretnék. Így most a legnagyobb harmóniában élünk párommal, mert másodjára csak sikerült rendesen választanom és nem megelégedni az első szembejövővel aki azt mondja szép a szemem. :)


Tehát egy dolgot tudok javasolni. Nincs baj a komoly kapcsolattal ilyen korban, mert mi van ha tényleg ő a nagy Ő? Csak ne hagyd magad elnyomni! Kellenek kompromisszumok egy kapcsolatban, de tényleges kompromisszumok. Ha úgy érzed korlátozva vagy, akkor az nem normális párkapcsolat vagy több szabadságra van szükséged, mint a másiknak, ez súrlódási pont és lehet olyan különbség, ami túl sok, ilyenkor jobb külön folytatni. Egyébként jó móka együtt felfedezni a dolgokat, bulizni, élményeket szerezni azzal akit szeretsz.


De sok sikert! :) Nem könnyű "beleszokni" egy felnőtt kapcsolatba.

2015. febr. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) szóval akkor élvezem azt, hogy most vele lehetek... aztán majd lesz valahogy
2015. febr. 26. 09:10
 8/8 anonim ***** válasza:
pontosan !! Majd meg alakul tovább!
2015. febr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!