Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Okkal esik rosszul? Simán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okkal esik rosszul? Simán megcsalna egy ilyesmi nővel?

Figyelt kérdés

párom 15éves motorozik.

Én csak robogózom :)

Korábban mondta hogy neki bejönnek a motoros csajok, mert vadócok és szerinte szexi ha egy nő sportmotorozik.

Ezen kicsit megsértődtem, ezt mondtam is neki.

Azt mondta engem szeret, imád és attól hogy ez neki bejön még nem kéne neki ilyen nő.

Mondtam neki, hogyha ezt akarja akkor leteszem nagy motorra a jogsit. Erre mondta hogy "Felejtsd el!Féltenélek! Nem engedem hogy motorozz. Mögöttem ülhetsz csak"


Ragaszkodik ahhoz, hogy nyáron mindenhova együtt menjünk majd motorozni.

De ha arra gondolok, hogy milesz ha elmegyünk nyáron motoros bandával ide-oda és egy motoros nővel megcsalna..nemtudom félek.


Szeret, imád odáig van értem.

De akkor miért nem motoros barátnőt választott, ha erre bukik? :(


Vagy ne foglalkozzak ezzel,mert engem szeret?


2015. febr. 26. 10:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem világosan megmondta, hogy téged szeret, méghozzá olyannak, amilyen vagy.

Hogy miért nem motoros barátnőt választott? Mert téged szeret. Az, hogy valaki milyen stílusú, vagy mit csinál, sz felszínes külsőség.

2015. febr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

szóval énb eléggé megsértődtem és haragban váltunk el reggel.

Azt mondta hogy attól, hogy szexi az ilyen nő lehet hogy modorban gáz, vagy stílustalan...és nem kéne neki.

Alapból sem, mert engem szeret.


De nagyon rosszul esett.

Akkor végig ilyen vadóc-vagány motoros nőre fog vágyni amíg velem van? És simán megcsalna egy ilyennel?

2015. febr. 26. 10:24
 3/14 anonim ***** válasza:

Világosan megmondta, hogy félt,szeret téged.

Ne foglalkozz ezzel,inkább írd meg a leckét és örülj, hogy van egy pasid 15 évesen,aki még motorozik is!!!!

2015. febr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Koszi nektek


Alapbol feltekeny vagyok... O jokepu.sportos..izmos...sugarzik belole a ferfiassag...sok no megnezi.

O is olykor megnezi a noket.

Persze engem szeret de ha a nyarra gondolok felek.

Sok motoros csaj ismerose van...esetleg ha megy motorozni ne menjek majd vele hogy ne lassam amit csinal?

Anzgy sose. Csalt meg sosem adott okot a bizalmatlansagra...


De ez risszul esim

Ja nem 15vagyok...sokkal tobb :)

2015. febr. 26. 10:30
 5/14 anonim ***** válasza:

Szóval egy 15 éves gyerek megcsalna téged egy sportmotoros csajjal?:D

A sport motor nem 125-nél kezdődik:)

2015. febr. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem, nem fog olyanra vágyni.

Oké, elég nyers volt, hogy így nyíltan a szemedbe mondta, elhiszem, hogy rossz érzés, de legalább őszinte volt. De akkor kérlek, a mondandója azon felét is értsd meg, hogy neki rohadtul nem kell más, csak te. Mert te csak egy kiemelt részével foglalkozol a mondandójának, azt boncolgatod, és figyelmen kívül hagyod a lényeget.


Nem arról van szó, hogy olyanra vágyna. Nem arról van szó, hogy arról álmodozna, hogy egyszer olyan barátnője lesz. De még csak nem is arról van szó, hogy téged olyanná akarna formálni. Hanem egyszerűen arról, hogy tetszik neki az a stílus maga. Ennyi. Ettől még nem fog mást szeretni.

2015. febr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
istenem, te ezt nagyon felfújod már ne is haragudj. ez olyan, hogy te is megnézed a szexi, izmos pasikat, hogy milyen jól néznek ki, de attól még nem csalnád meg a barátod, nem?
2015. febr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%

"Ja nem 15vagyok...sokkal tobb :)"

Tehát te 30 évesen egy 15 éves fiúkával jársz, és ráadásul éretlenebbül gondolkozol, mint egy 15 éves?

2015. febr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
Most akkor a párod 15 éves, te sokkal több, és ilyeneken problémázol?
2015. febr. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Elejen elirtam nem 15eves hanem 15EVE MOTOROZIK.

O most 31EVES. En22vagyok

2015. febr. 26. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!