Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Okkal esik rosszul? Simán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okkal esik rosszul? Simán megcsalna egy ilyesmi nővel?

Figyelt kérdés

párom 15éves motorozik.

Én csak robogózom :)

Korábban mondta hogy neki bejönnek a motoros csajok, mert vadócok és szerinte szexi ha egy nő sportmotorozik.

Ezen kicsit megsértődtem, ezt mondtam is neki.

Azt mondta engem szeret, imád és attól hogy ez neki bejön még nem kéne neki ilyen nő.

Mondtam neki, hogyha ezt akarja akkor leteszem nagy motorra a jogsit. Erre mondta hogy "Felejtsd el!Féltenélek! Nem engedem hogy motorozz. Mögöttem ülhetsz csak"


Ragaszkodik ahhoz, hogy nyáron mindenhova együtt menjünk majd motorozni.

De ha arra gondolok, hogy milesz ha elmegyünk nyáron motoros bandával ide-oda és egy motoros nővel megcsalna..nemtudom félek.


Szeret, imád odáig van értem.

De akkor miért nem motoros barátnőt választott, ha erre bukik? :(


Vagy ne foglalkozzak ezzel,mert engem szeret?


2015. febr. 26. 10:21
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Bocsi a felreertesert.

Szoval senki sem 15eves :D

Csak kb.15eve nyomja a motoros hobbit

2015. febr. 26. 10:39
 12/14 anonim ***** válasza:

Pedig 15 évesen még bocsánatos bűn lett volna ezen agyalni.

De hogy ezt 22 éves fejjel ne tudd felfogni, az azért már kicsit durva.

2015. febr. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva mindketten nagyon dedók vagytok még :DD Vicc, és nem az életkor miatt mondom, hanem a viselkedés miatt. De ha ez megnyugtat, szerintem a barátod a szerencsétlenebb.
2015. febr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Jézusom, legyen már egy kis önbizalmad... Én szexinek találok mondjuk néhány focistát, akkor a barátom tiltsa meg, hogy meccset nézzek? Mert ennek kb. annyi értelme van, mint, amit te itt felvázoltál előttünk, hiszen sajnálom, de rajtad kívül is fognak neki tetszeni még nők, meg fog nézni még egy rahedli nőt, de ez nem jelenti azt, hogy akire feláll, azt meg is... Vagy, ha igen, akkor el kell hagyni :DD.
2015. febr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!