Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret de nem szerelmes belem, hogyan tovabb?

Figyelt kérdés
10 honapja egyutt vagyok a baratommal. Beszelgettunk, es mondta h szeret velem lenni, szert mint embert de nem szerelmes belem. En nagyon szeretnem, de ez az erzes nem engedi, hogy tudom h o o nem "rajong" ugy ertem. En mondtam neki, h igy lehet folosleges lenne folytatnunk, de erre a valasza az volt, hogy ne higgyem azt h a zserelem orokke tart. Mondom nem hiszem azt h orokke tart de nem 10 honapig. Mert mondta az elejen szerelmes "lehetett" volna belem, de allitolag egy.ket huzasom miatt kiabrandult belolem kicsit. Ez mindegy.. csak arra lennek kivancsi, akik hasonlomhelyztben voltak/vannak mik a taoasztalataik? Mert tenyleg jol kijovunk egymassal, ugyanaz az izles vilagunk felfogasunk stb.. az nem tudom h szamitana e hogy nem is az a szerelmes tipus sosem volt meg szerelmes nagyon senkiben, pedig 30 eves... koszonom a valazokat
2015. febr. 26. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem jo lenne ot elengedned.. talalsz nala jobbat is. Es minel tovabb huzod az egeszet, annal nehezebb lesz tullepni. Lehet nem veletlenul mondja ezeket a dolgokat. Az oke hogy szeret. De a kapcsolatokban ugy erdemes elni ha mindketto fel ugyanazokat az erzeseket taplaljak egymas irant. Es ha te szereted ot, akkor nem erdemel meg teged. Tudom hogy nehez.. de az elet megy tovabb:)

16/L

2015. febr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kérdés az. Hogy tudna nélküled élni? Mert ha igen, akkor nincs értelme. De ha nem tudnátok egymás nélkül élni, akkor próbáljátok meg felpezsdíteni ezt a kapcsolatot. Menjetek el új ismeretlen helyekre csináljatok olyan dolgokat stb. De ismétlem. Ha tudna nélküled élni, nincs értelme.
2015. febr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

10 honap után ha valaki ilyet mondana nekem,tuti szakítanék.

Annyira szar ez a szeret de nem.szerelmes szöveg. tipikus kifogás meg lekoptato szöveg..

2015. febr. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!