Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bulizós, csavarsó srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bulizós, csavarsó srác, folyton csajozik. Meg tud változni ha szerelmes lesz?

Figyelt kérdés

van egy lány aki beleszeret, a srác meg csalja kihasználja szünet lesz

majd meg változik, próbál változni nem tökéletes de másabb mint a megcsalás előtt jobb törődik

a lány 17 a srác18

meg változik ha szerelmes vagy miért ilyen


2015. febr. 25. 19:48
 1/5 anonim válasza:
Nem mindig változnak meg. De nagy részben igen.
2015. febr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy meg tud változni. Tapasztalat. De ahhoz kitartónak kell lenni nagyon. És tudni kell azt, hogy mivel tud rá hatni, és meg kell fogni őt a lánynak. Ha igazán megfogta, és részben tudja irányítani, akkor meg tud változni a srác. De ez nem megy egyik napról a másikra, és nem szabad türelmetlenkedni.
2015. febr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenki megvaltozik, ha akar.
2015. febr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha megcsal valaki, nálam repül.. de úgy, hogy nincs visszaút.

Egyébként biztos meg tud változni, ha igazán szerelmes, de ha egyszer meg tud csalni, szerintem annyira mégsem szerelmes. Ne haragudj, lehet nem örülsz ennek a válasznak, de őszinte voltam.


22N

2015. febr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Oh, én kétszer fogadtam vissza a srácot. Igen, jobban törődött velem, elhittem, hogy más lett. Aztán ugyanúgy megcsalt. Harmadszor is vissza akarta magát sírni. Azóta nem is beszélünk.

Azóta, aki egyszer megcsalt, többet nem jöhet vissza.

És azóta találkoztam egy olyan sráccal... :) Tőle mindent megkapok, amire nőként eddig csak vágytam.

2015. febr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!