Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ilyen fura dolog lenne manapság, ha egy csúnya kövér pasinak jó nő barátnője van?

Figyelt kérdés

Engem csinos nőnek tartanak a pasim valóban nagyon kövér és barátnőim szerint is ritka csúnya az tény hogy nálam egy fejjel alacsonyabb, de engem ez nem érdekel, mert szeretem és úgy tökéletes számomra ahogy van :)

De utcán buszon számtalanszor hallottam hátunk mögött olyan megjegyzéseket, hogy "ez a nő hogy tud ilyen pasaival lenne", "ennek a nőnek tuti nincs ízlése", "biztos csak a pénzéért van a pasival" (pedig nekem jóval több a jövedelmem) stb.


2015. febr. 26. 16:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. De nem kell mások véleményére adni. :P
2015. febr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mit érdekel, ki mit gondol?
2015. febr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát pl. a legjobb barátnőmnek is aki, modell és fél millát keres, olyan ocsmány undorító életképtelen pasija van, hogy hiába vagyunk barátnők és támogatnom kéne még én is megjegyzem hogy hánynom kell ha ránézek. De az ő dolga, van ilyen, ő legalább nem a kinézetre és nem is a pénzre megy, végre egy modell csaj aki nem egy beképzelt r!banc. Örülök neki hogy boldog azzal a csávóval, még akkor is ha annyira bűn ronda hogy inkább rá se nézek.
2015. febr. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
miért vagy vele ha rondának tartod magad is ?:D ez tényleg abszurd.
2015. febr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4. Én nem tartom!!!!!!! Többiek tartják, csak azt mondom.
2015. febr. 26. 16:58
 6/13 anonim ***** válasza:

és mi tetszik rajta? ha mások szerint csúnya,kövér és alacsony?

jól bánik veled,vagy mi fogott meg ránézésre benne :D nem értem,a külső szinte minden.Hogy jött ez össze?:D

2015. febr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6.

Sose néztem a külsőt. Számomra megszépül az az ember aki olyan belül.

Nagyon okos, kedves, nagyon tud szeretni, érezteti igazán hogy fontos vagyok neki. nekem ezek a dolgok fontosak :)

2015. febr. 26. 17:17
 8/13 anonim ***** válasza:

hihetetlenül hangzik ez nekem,akik velem voltak,azok a külsőmet látták,nem azt hogy milyen kedves vagyok :D és ez másokkal is így van.Hisz a külső fontos.

....lehet nem vagy annyira csinos,és végülis összeilletek.

2015. febr. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8.

Hát igen lehet nem vagyok annyira csinos ezt nem én döntöm el, de értem már el helyezést szépségversenyen. :) Párom szerintem nem csúnya én így látom szépnek. De valóban nem a tipikus jó pasi 166 cm és 91 kg :)

2015. febr. 26. 17:51
 10/13 A kérdező kommentje:

8. Az igaz mondjuk, hogy lehet mindenkinek fontos a külső, de én így látom szépnek, talán a belső miatt.

Tehát az is lehet még hogy neked egyedüli az ízlésem :) Más mint az átlagé. Lehet az emberek 99%- nak csúnya kövér én pont abba az 1%-ába tartozok, akinek ez jön be.

2015. febr. 26. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!