Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú lány barátság téma?

Figyelt kérdés

Szóval azt a bizonyos határt átléptük sajnos.Vagy nem sajnos.Lett belőle nagy botrány persze.Azóta nem láttam őt.Viszont a minap láttam ahogy beszélget valakivel.Ő háttal állt nekem,talán nem is ő volt az.Elhaladtam mellettük nem néztem vissza.Nem tudtam mit tegyek,megálljak tovább menjek.Ő is hátulról látott engem,nem tudom megismert-e.Pár perc múlva visszafele vezetett arra az utam de már nem volt ott,talán miattam?Aztán megpillantottam ahogy távolodik.

Szerettem volna utána szaladni és elmondani mennyire sajnálom ami történt és bocsánatot kérni.Nem tesz jóvá semmit,de legalább a gesztus maga.Hiányzik a társasága,a beszélgetéseink.De hát késő bánat.


A kérdés:utána kellett volna menjek vagy nem?

Akár egy orrbavágásért is.Megérdemlem.


2015. febr. 26. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
A fiú vagy vagy a lány? Milyen szintű volt a határátlépés?
2015. febr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, én ezt nem értem. Mi történt köztetek tulajdonképpen?


20L

2015. febr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én vagyok a pasi.Vagyhát milyen pasi az ilyen?

Szex történt,az történt.

Visszaéltem a bizalmával.

Kettő kell hozzá persze tudom,de én kezdeményeztem.

2015. febr. 26. 21:16
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, szerintem ő elvárta volna, hogy keresd és akkor beszéljetek erről, hogy mi is volt, ha már te vagy a nagy férfi és megfektetted. Persze, igaz, kettőn áll a vásár. Bár ez olyan dolog, hogy számára nem lehettél annyira közömbös, ha belement. Mert én egyik barátommal sem feküdnék le bármennyire is ott van a helyzet….. És lehet, hogy ebben csalódott benned, hogy úgymond visszaéltél a helyzetével. De ez megint olyan dolog, hogy ezzel ő is tisztában kellett volna lennie, ha csak barátok vagytok. Bár ő is kezdeményezhetné ebben az esetben a dolog letisztázást. Bár én lányként fent tartom ama véleményem, hogy ő tőled várna pozitív visszajelzést. Ha nem pozitív, csak „maradjunk barátok duma lesz”, akkor szerintem sanszos, hogy már nem lesz olyan a viszonyotok, mint előtte, hogy csak kanosság csillapító volt.

Sikert kívánok, hogy tisztázni tudjátok pozitív értelemben.

20L

2015. febr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!