Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért éreztem úgy hogy ő az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért éreztem úgy hogy ő az igazi? Szerintetek meg érdemelte?

Figyelt kérdés
Nagyon akartam őt de én neki , csak barátként kelletem. Ahogy telt az idő egyre jobban szeretem , már szinte szerelmes voltam. Reménytelenül futottam utána , nem tudom mi történt velem. Soha nem udvaroltam , de őt meg hívtam nem egyszer. Majd mikkor moziba akarta hogy vigyem , meg mondtam neki mi nem járunk és nem viszem sehova sem. Hisztizett hogy ő nem érdemli meg? Itt be adtam a derekamat , és meg hívtam kajálni. Idővel szexuális kapcsolat is ki alakult köztünk , igaz csak ki verte a f*rkam. De így vissza gondolva , mint egy kutya aki érdemel egy kis kényeztetést. Anyagilag is kiakart használni , de nem hagytam magam. Nem akartam tőle mást , csak hogy járjunk szeressen. Éreztem legbelül hogy kihasznál , így ott is hagytam. Később fel kereset de innen már nem tudtam szeretni. Nagyon sokáig szintén szívattam , kicsit túlzásokba is estem. Én tisztáztam a nővel , hogy sehova sem hívom meg és tőlem egy szál virágot sem fog kapni. Utána mindig ő hívott meg egyfolytában , ritka ha vissza hívtam de akkor meg sajnáltam. Folyton futott utánam , de én mindig ki dobtam ahogy el végezte a dolgát. Mellette volt másik nő is úgy gondoltam hadd érezze a törődést.

2015. febr. 24. 21:23
 1/1 anonim válasza:
Hát kicsit ez a kérdés olyan felvágósra sikeredett.
2015. febr. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!