Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Illene még fixálnunk a megbesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illene még fixálnunk a megbeszélt találkozót?

Figyelt kérdés

A barátommal azt beszéltük meg tegnapelőtt, hogy holnap este 6-ra jön át hozzám és együtt alszunk. Tegnap beszéltünk facen, de ez nem jött szóba. Ma pedig nem beszéltünk. Le kéne ezt még fixálnunk, vagy így akkor már biztos jön? :D Elfelejteni biztos nem fogja, csak az érdekel, hogy illene-e? És ha igen, akkor nekem kéne keresnem és megkérdeznem, hogy akkor jön-e, vagy neki illene keresnie és rákérdezni? Elég új nekem még ez a kapcsolatosdi... 2 hónapja vagyunk együtt amúgy. Ja és nyilván külön élünk, még mindketten tanulunk.

19/L


2015. febr. 27. 00:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy biztos a dologban, akkor kérdezz rá.

Nem tudom, hogy ezen mit kell ennyit agyalni.

Megmondod neki őszintén, hogy mivel nem beszéltetek róla a találka megbeszélése után, csak kíváncsi vagy, hogy akkor most jön-e hozzád. Ebben szerintem nincs semmi olyan amit szégyenlened kellene vagy elítélendő.

2015. febr. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha én megbeszélek valamit, arról fölösleges később egyeztetni, de úgy érzem nektek ez valami fontos program, szóval kicsit furcsa, hogy nem tudtok (?) róla beszélni....

Na parázz, szerintem menni fog, ha meg nem, akor új oldalát ismered meg. Az is jó valamire.

2015. febr. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!