Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm mindig más pasikról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm mindig más pasikról beszél, viccelődő, szurkáló formában. Ezt miért teszi?

Figyelt kérdés

Rosszul esik hogy szinte mindig mást hoz szóba (aki "kacsingat rá"), és féltékeny vagyok emiatt. Mi ezzel a célja? Mindig is volt egy csomó pasi körülötte (mielőtt összejöttünk, akkor is), de mostanában elég gyakran cseszeget más pasit felhozva, aki próbálja megszerezni őt.

köszi a válaszokat előre is!


2015. febr. 27. 01:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Több törődést akar!
2015. febr. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 ZeoX ***** válasza:
69%

A barátnőd egy büdös paraszt.

Add ki az útját, had menejen ha akar.

2015. febr. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
henceg, nem tudja hol helye. ettől érzi magát valakinek. nekem is volt egy haverom aki elkezdett csajozni...én nem csajoztam, ő igen.. mesélte volt itt, volt ott, kavart ezzel kavart azzal...később oktatott, hogy a csajok ilyenek meg olyanok... majd szétváltak útjaink, félvállról kezelt.
2015. febr. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy mit, hogyan mond.
2015. febr. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az enyem is lyen VOLT!
2015. febr. 27. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5# hozzászólóhoz csatlakozom !!!! Enyém is ilyen VOLT!! :D

Azt hitte vicces pedig nem nagyon...lehet meglehetett volna menteni a dolgot de .... Aki menni akar arra rá adni a kabátot! Értékesebb kell!

2015. febr. 27. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mindenképp beszéld meg vele!

Barátnak tart, nem rosszindulatból csinálja valószinüleg! Csak nem figyel oda ....

Mond meg, hogy nem a barátnöje vagy hanem a barátja és szärul esik.

2015. febr. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
nálam is pont ez volt a helyzet,aztán kiderult h félre.....!
2015. febr. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!
2015. febr. 27. 15:03
 10/11 anonim ***** válasza:

Pont azért teszi, hogy féltékennyé tegyen!

Szerintem, ha a nők félreakarnak kú.ni, akkor nem célozgatnak rá.

2015. márc. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!