Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, hogy felejtsek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogy felejtsek el egy reménytelen szerelmet?

Figyelt kérdés
Nagyon sokféleképpen próbáltam már elfelejteni, de mivel mindennap találkozok vele ez nagyon nehéz :(

2015. febr. 27. 16:25
 1/6 anonim válasza:
bovebben?
2015. febr. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már 1,5 éve szerettem, de őt egyáltalán nem érdekelem szerelem terén(max. barátság), és igazából sosem kereste a társaságomat, de ha úgy hozta a sors hogy valamiért egy helyen voltunk, akkor egész jól el tudtunk dumálni.És ezt azért írtam múlt időbe ,mert február eleje óta egy lánnyal jár (aki mellesleg az osztálytársam).Kb. ennyi. :(
2015. febr. 27. 16:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha mindennap találkozol , vele akkor persze hogy nehéz. És így nem is fogod tudni , el felejteni ez rossz főleg így. Kezd el ismerkedni , más fiúkkal vagy lányokkal.
2015. febr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Amúgy 14/L vagyok :). Az a baj,hogy amikor meglátom azt a csajt, mindig irigység fog el, a fiú pedig mindig a fejemben jár. Én nem szeretnék most ismerkedni,csupán kiverni Őt a fejemből .
2015. febr. 27. 16:55
 5/6 biztoshogynembiztos válasza:
100%

Azt értsd meg, hogy miért reménytelen és már magától elfelejtődik.

Amikor szerelmes az ember, egyúttal önmagába is szerelmes lesz.

A szerelmeden keresztül, képes leszel önmagadat is szeretni.Még nem is ismered, még lehet nem is beszéltetek , de ami létrejött benned öröm, már alig várja, hogy megnyilvánulhasson és megoszthasd vele.Most még bízol.A szerelem érzése annyi önbizalmat ad, hogy egy hegyet el tudnál mozdítani, pedig még csak lehet nem is beszéltél vele.A reménytelen szerelem attól reménytelen, hogy bár megtapasztaltad saját örömöd, azt, hogy mennyire tudsz bízni, de nem oszthattad meg ezt Szerelmeddel.A szerelemben megtapasztalja az ember saját belső erjét, de elfelejti, hogy ez a másik nélkül is ott van.

Magában a szerelemben lévő varázs, ami boldoggá tesz, éberebbé, elfogadóbbá tesz, nem függ a másiktól.Olyan, hogy reménytelen szerelem nincs.Csak reményeket tápláló ember van, aki szerelemre vágyakozik, hogy újra megtapasztalja saját valódi lényét.A Szerelmedbe fektetett lelkesedéseddel, energiáddal, feléledt benned egy sokkal élőbb részed, és ezért nem tudod elfelejteni!Emlékezz erre a részedre, hagyd kiteljesedni.

És sszerelmedet, tisztelettel el fogod tudni felejteni!

2015. febr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Benned egy igazi költő veszett el, nagyon szépen fogalmazol :)
2015. febr. 28. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!