Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti csalódnátok a párotokban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti csalódnátok a párotokban? Van még esély egy normális kapcsolatra?

Figyelt kérdés

a párommal mielőtt hozzáköltöztem volna 1 évig randizgattunk, tehát együtt voltunk. Sajnos a távolság miatt volt olyan hogy csak ritkábban tudtunk találkozni. Ő már elvált, és nemsokkkal utána ismertük meg egymást. Tudtam hogy az exével tartja a kapcsolatot, de a nőnek is van párja, tehát nem paráztam, találkoztam is vele, és meg voltam nyugodva.

Azóta másfél éve élünk együtt.

Viszont amikor kb fél éve voltunk együtt, történt egy olyan dolog hogy a telefonján láttam, hogy az exének elég fura dolgokat ír. A tartalommal nem is voltak konkrétan problémák, de a "kisdrága" és stb becézésektől lesokkolódtam. és a szivecskéktől is.

Azt mondta hogy nyugodtan olvassam végig az üzeneteket, mert semmi olyat nem találok. És hát ezeket találtam. Nagyonnagyon nagyot csalódtam, és nem is tudtam hova rakni a dolgot. A szivecskék meg a bencézgetések akkor szűntek meg amikor én odaköltöztem hozzá, de amikor randizgattunk közben ilyeneket írosgált. és nagyon nagyon kiborultam. Ő csak annyit mondott hogy szerette volna a baráti kapcsolatot megtartani a nővel. tehát így?

azóta úgy érzem hogy teljesen ki vagyok ábrándulva belőle, ő meg azt hiszi hogy így tovább tudjuk folytatni a kapcsolatunkat... Elköltöztem érte az ország másik végébe, és nagyon becsapva érzem magam.

Szerintetek sincs már egy ilyen kapcsolatnak jövője?

Köszönöm a válaszokat!


2015. febr. 27. 17:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

10-es, szerintem téged csal a párod...

Én is jártam így, ki is derült hogy az ex.... még képben van.

Ennek 5 éve.

2015. febr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. igen tudom hogy ez a helyzet is elég rossz....

amikor megtörtént az eset akkor nagyon kiborultam, mondtam neki hogy nagyon megbántott, és kértem hogy mondja el őszintén miért csinálta ezt, miért kellett ilyeneket írni neki, amikor már állítólag engem szeretett, akkor azt válaszolta, hogy azért mert nem akart rosszba lenni vele, de hát szerintem nem csak így lehet valakivel jó kapcsolatot ápolni. Az exe nem válaszolt neki semmi ilyesmit, nem becézgette, nem írt szivecskét, semmi félreárthetőt nem válaszolt, egyszer sem! azért is fura hogy a párom meg ezt csinálta....

Tehát akkor veszekedtünk, azóta pedig mintha semmi sem történt volna.. nem beszélünk róla.

2015. febr. 27. 19:17
 13/14 A kérdező kommentje:

9. válaszoló!

szerintem nincs kedve vele foglalkozni, mert rájött hogy tényleg megbántott vele. Így inkább nem beszél ő se róla....

2015. febr. 27. 19:19
 14/14 anonim ***** válasza:
Tudod mit jelent ha valaki homokba dugja a fejét? A fenekét tartja oda.Szóval sz arik rád.
2015. febr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!