Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim ezen az oldalon dumálgat egy csajjal, jogos hogy rosszul esik? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
És nem tudom miről van szó közöttük. Ebből még lehet "baj"? Már 1 hete tart. Láttam hogy nagyon írogat meg figyel a gépre és rákérdeztem kivel beszél és akkor mondta hogy ismerkedik egy csajjal itt. De úgy mondta mintha természetes lenne. Ráadásul ebben a kategóriában találtak egymásra.

2015. febr. 27. 18:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem olyan típus aki lányokkal barátkozik. Legalábbis először én is barátkozni próbáltam vele mikor találkoztunk, de nem sikerült. És igen, teljesen természetesen mondta, az tény hogy laza típus, sztem nem gondol bele ilyenekbe hogy ez azért nem feltétlen elfogadható dolog számomra. Kérdeztem miről beszélnek és miért, azt mondta mindenről és miért ne. És most kérdeztem tartja-e még vele a kapcsolatot erre a válasza "persze".
2015. febr. 27. 19:10
 12/14 opened paradise ***** válasza:
Nyugi,lehet,hogy a csaj is pasi :D
2015. febr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Figyelj,szerintem higgadtan beszéld meg vele.Mondd el neki,hogy kicsit rosszul esik,mivel te sem szoktál ilyesmit csinálni..

Emlitsd meg azt is,hogy ugyan neki ez hogy esne,gondoljon bele,mi lenne ha te is csak "ismerkednél" itt idegen fiúkkal,lessz ami lesz.. Lehet akkor majd átfut az agyán,hogy nem kellene ilyesmibe belemennie,ki tudja a lánynak meg e emlitette,hogy van már barátnője.


Szóval ne tőlünk kérj tanácsot,hanem menj és ezt közöld vele,mutasd ki a nem tetszésed.


Hiszen nektek kell megbeszélnetek,fontos a kommunikáció :)

2015. febr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Utálja ha féltékenykedem, ezért nem akarok annyira vele beszélni erről. De most rákérdeztem zavarná-e ha én is ismerkednék egy pasival, erre visszakérdezett hogy "na mi van, félsz?" és röhög...:D Meg azt mondta ha megcsalom, ő is megcsal aztán beszélhetünk.
2015. febr. 27. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!