Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a párok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a párok 90%-a nagyon hasonlít egymáshoz külsőleg? Saját magunkhoz hasonló párt keresünk, vagy csak véletlen?

Figyelt kérdés
Én is nagyon nagyon hasonlítok a fiúra, aki tetszik nekem ( sötét, göndör/ hullámos haj, zöld szem,sápadt bőr stb.) Még a gesztusaink, mozdulataink is hasonlóak. Teljesen olyan, mintha ikrek lennénk, vagy legalábbis testvérek.
2015. febr. 27. 19:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert átveszitek egymás stílusát. Lehet, hogy bőrszín,szemszín nem egyezik és a genetika sem, viszont ezt lehet kompenzálni. Amikor összejöttem a barátommal rengeteget kellett csiszolódjunk és ízlésben is egyre jobban szerintem kezdtem hozzá hasonulni. Most csak azt veszem észre, hogy elmegyek vásárolni és ugyan olyan cuccokat veszek stílusban meg néha úgy minden másban csak az enyém női az övé meg férfi.:D És így tök menőn nézünk ki egymás mellett, hogy helyesek is vagyunk, hasonló jó ízlésünk van, hasonlítunk is öltözködésileg, stílusban (mert átvettük egymástól) és gondolkodásban is. Tényleg úgy egymásra hangolódtunk, mintha testvérek lennénk,de ez egy hosszú erős párkapcsolat már.:)
2015. febr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mi egyáltalán nem hasonlítunk. A barátom magas és vékony, szeplős, fehér bőrű, kék szemű, világosbarna hajú, szakállas-bajszos, én alacsony vagyok, inkább formás mint vékony, sötét a hajam, sötét a szemem, arcszőrzetem sincs.

De észrevettem, hogy mióta együtt járunk, az öltözködési stílusunk eléggé egymáshoz csiszolódik. Gyakran azt veszem észre, hogy egyforma színű ruháink vannak, de legalábbis harmonizálnak (barna nadrág-kék póló és kék nadrág-barna póló például).

2015. febr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!