Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, akinek van barátnője,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akinek van barátnője, nálatok nincs ilyen?

Figyelt kérdés

Néha nem tudom hol vagy mit csinál a barátnőm. Én dolgozom, ő meg még iskolába jár és amikor valamire kellene neki pénz de nincs, akkor adok neki. De mostanában nagyon ellenkezik és azt mondja, majd ő "szerez". De hogyan? Néha abszolút nem elérhető telefonon se meg nem is ír vissza sms-re se válaszol meg semmi, aztán jön a duma, hogy barátnőmnél voltam meg filmet néztem meg ilyenek. És érdekes módon, néha van is pénze pedig nem dolgozik suli mellett.


A szüleit nem tudom mennyit adnak neki ha adnak egyáltalán de lehet tőlük kapja, én nemtudom de rosszra gondolok.


Valakinek volt már olyan, hogy kiderült, hogy a barátnője prosti lett? Én ettől félek :P


2015. febr. 27. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
pénzt szerez +suli=wc ben fiukalxd?:
2015. febr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jó véleménnyel vagy a barátnődről, ha ilyet feltételezel róla.
2015. febr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elképzelhető simán, hogy pénzért hál emberekkel. Főleg, ha órákig nem elérhető, és mindig van valahonnan lóvé. Simán elképzelhető manapság ez. Lehet, hogy gazdag üzletemberekhez járkál.
2015. febr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-as! Luxusprosti?
2015. febr. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van ilyen, de nem hóbortból lesz valakiből prosti.

Lehet, hogy lopásból, vagy egyéb visszaélésből van pénze.

Az is lehet hogy kapja. Ha nem nyomorban élnek, és nem nagy összegekről van szó, akkor lehet hogy kapja otthontól. Nekem ha lesz egy lányom, és még nincs munkahelye, nem hagyom, hogy lejmolnia kelljen, és nem hagynám, hogy hapsiktól kapjon/kérjen pénzt.

Persze lehet hogy prosti lett, de mint mondtam az nem móka és nem játék, az egy gond, amit sok más gond szült.

2015. febr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát nem kis pénzek, 10 ezrekről beszélünk és szükség is van rá sokszor.


Csak tőlem nem akarja elfogadni csomószor, mert hogy "ne hidd azt, hogy a pénzért vagyok veled". De ha utazásra, kajára vagy gyógyszerre vagy ilyesmire kell, az nekem nem teher hanem szükséges. Nem táskákról, cipőkről meg luxus dolgokról beszélünk.


Na mindegy, én nem akarok rosszra gondolni de ez így nem túl biztató.

2015. febr. 27. 19:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Rakj fel egy keyloggert a gépére, vagy Call Recordert a telefonjára, aztán, amikor nincs ott a közelben, de házon belül van, belelesel és visszahallgathatod a telefonhívásait..
2015. febr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az már régen rossz, ha képtelenek vagytok megbeszélni ezt egymással.
2015. febr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!