Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti véget vetnétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti véget vetnétek egy ilyen kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt a barátommal, sok mindent átvészelt már a kapcsolatunk, de úgy érzem, hogy most végleg "megrekedtünk". Együtt lakunk, mindketten dolgozunk, az életünk monotonná vált. Nem beszélget már velem, nincsenek közös programok, csak a számítógépbe van beleesve egész nap vagy ha nem akkor a telefonján netezik. Úgy érzem mintha nem is a párja lennék, hanem valami bejárónő, hazaesek munkából és még takaríthatok őutána is, mint egy gyerek után, ő meg bulizik a haverokkal meg elvan... Nem tudok már férfiként tekinteni rá, mert nem viselkedik úgy, nem tudom elképzeli családfőnek, apának, mert felelőtlen és gyerekes... Nem érzem azt, hogy ő "menne előre" és húzna engem is, hanem azt érzem hogy én próbálok előre araszolni hogy jobb legyen az életminőségünk, de ő meg... mint az állóvíz...


24/N és 26/F


2015. febr. 27. 21:59
 1/9 Hanariko ***** válasza:
Beszéltél már vele erről? Ha igen, mit reagált? Nem akar változtatni? Egyébként lehet, hogy Ő nem gondolkodik még gyerekben, családalapításban. De az mindenképpen baj, ha már nem is beszéltek, és nem foglalkoztok egymással. Hogy áll hozzá a dologhoz, ha ezt fölveted neki?
2015. febr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tartsatok egy kis szunetet, adjal neki idot, hogy gondolja at mit is akar o kezdeni, mi a celja ezzel a kapcsolattal. Ha nem egyezik az elgondolasotok, akkor mindenkepp szakitsatok, de ha latod rajta, hogy megprobal megkomolyodni, akkor nyilvan adjal neki meg egy eselyt.
2015. febr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én már lassan szeretnék családot, kisbabát, saját lakást... De nem érzem azt, hogy bármi is késztetné a barátomat arra, hogy bármit is tegyen ezekért a célokért. És bevallom, rosszul szokott esik amikor más párok 1-2 év után összeházasoknak, családot alapítanak, látszik rajtuk, hogy igen ők tesznek ezekért a dolgokért, mi meg már 5 éve csak "lebegünk"...
2015. febr. 27. 22:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Volt már, hogy más után vágyakoztál? Volt már , hogy úgy érezted attól a másvalakitől megkapnád azt ami hiányzik?
2015. febr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Beszéltünk már sokszor erről, az elején még nyugtatgatott, hogy jójó persze, változtatni fog... De aztán mégsem változott semmi. Utána már egyre mérgesebb lettem, hogy egy 26 éves gyereket lássak el és ebből voltak veszekedések... Utána meg már úgy állt a dologhoz, hogy majd ha én változtatok, akkor esetleg ő is... De tudom hogy úgysem fog, mert már annyiszor mondta...
2015. febr. 27. 22:07
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mik lehetnek a lehetőségeid??

- 1. Tegyük fel megváltozik mert még beszélsz vele erről eltelik még 1 év lesz házasság, aztán összejön egy gyerek ha szerencséd van ez 1 vagy 2 év.

- 2. Nincs szerencséd! Ráb**asztál! Eltelt újabb 2-3 év és nem lett semmi, és már kivagy idegileg.

- 3. Szakítasz vele, elköltözöl megismersz valakit fél év 1 év után összeköltöztök, újabb 1 év múlva lehet h lesz gyerek, lehet h feleségül is vesz.

- 4. Megint ráb**asztál, nem találtál másik pasit, eltelt 1-2 év és senki, majd 1-2 év múlva találtál és feleségül vesz és baba meg házikó meg homokozó meg szilvafa meg lekvárfőzés meg omnia kávé szürcsölése a férjeddel.


Szóval! Én elhagynám a párom.


Te mit teszel?

2015. febr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1-2 év után össze házasodnak azért ennek ne dölj be...én fix hogy nem vennék el egy nőt sem 1-2év után.Nálad is 5év volt mire kezd eleged lenni...most mi lett volna ha össze házasodtok?Szerintem is üljetek le beszélni erről...akár kicsit komolyabban is...Tudod a "beszélnünk kell"varázs igét használd.
2015. febr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
csak egy példát írtam....
2015. febr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hát nekem tuti kéne minimum 3 év aktív együttélés házasság előtt.

De szerintem nálatok ebből nem lesz semmi.

2015. febr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!