Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ennek a kapcsolatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ennek a kapcsolatnak valaha is folytatasa? Tobb lent

Figyelt kérdés
17eves lany vagyok. novemberben megismerkedtem egy sraccal.. elso kapcsolatom volt, neki a masodik.. dec. 6.atol voltunk egyutt, akkor volt az elso csok.. nagyon jol ment minden.. csak egy pici baj volt hogy o kozepesen eros es pedig oraszagosan elismert gimbe vagyok matek szakos.. nem volt olyan sok szabaidom de vegulis igy is megoldottuk a talit csak o lehet hogy tobbszor szeretett volna.. illetve nekem az elso kapcsolatom volt es hat anyukam kicsit szigoru.. de igyis talztunk kb 3 naponta es minden nap beszeltunk.. anyanak is bemutattam egesz szimpi volt neki.. karacsonykor is felhivta hozzank.. csak en akartam picit varni hogy szokja nem akartam hogy o ezzel egy nap alatt szembesuljon mert nagyon szoros a kapcsolatunk.. a volt baratomnak nem tetszett hogy mikor feljott filmeztuk es nem akartam becsukni az ajtot csak behajtani.. meg hogy nem csokoltam meg anya elott.. de egy lanynal ez mindig nehezen megy.. de vegul minden jo lett volna anya is elfogadta meg probaltam jobban beosztani az idomet.. es o irta karacsonykor hogy neki ez nem jo igy.. de irtam hogy megoldjuk es azt mondta jo.. majd kicsit besokalltam hogy szeretjuk egymast megis rettegek hogy mikor rak ki csak mert nem szabad minden hetvegem.. es en csak irtam hogy szeretem es hogy nem e tudna valtoztatni de en nem akartam szakitani vele.. hiszen o a mindenem elso szerelmem.. es o felreertette es o szakitott.. de irtam hogy bszeljuk meg es azt mondta gondolkozik es ker par napot.. kozbe volt egy kis felreertes de vegulis januar elejen irt hogy folytassunk.. es folytattuk.. es ket nap utan azt irta hogy nem jo neki hagyjuk.. majd "baratok" mradtunk beszeltunk minden nap.. es ferbuar elejen irta hogy hianyzom.. visszamentem hozza de nem volt az igazi de en szeretem es sok talival es egyuttlettel olyan lett volna mint regen.. de ket nap alatt ezt nem lehet meglatni.. es irtam hogy en szeretem es nem lehetunk baratok mert belehalok.. es normalisan elvaltunk.. olyan se veled se nelkuled kapcsolat volt ez.. lehetseges hogy lesz meg kozos jovonk ??
2015. febr. 25. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem,mert mind a ketten éretlenek,bizonytalanok,határozatlanok vagytok,ennek a kapcsolatnak semmi értelme.
2015. febr. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de szeretjuk egymast...
2015. febr. 25. 16:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Oké, lehet hogy én vagyok egy teáskanál érzelmi színvonalán, de 22 évesen túl 3 hosszabb kapcsolaton, nem értem ezt a se veled se nélküled dolgot! Kétszer szakítottam én, azért, mert már nem voltam szerelmes a lányba. Bennem is ott volt utána, hogy milyen jó volt valaki mellettem, de nem az adott személy, hanem csak az érzés miatt. Először meg a lány mondta, hogy legyen vége. Szerettem, de elfogadtam, most érted, minek legyek a terhére?

Én hagynám az egészet, fiatal vagy simán találsz mást. Komolyan nem értem miért mennek vissza egyesek az "exükhöz" annyi ember van még, minek egyet erőltetni...

És szerintem már ő sem szerelmes, akkor jönnek ezek a süket dumák, amiket én is mondogattam egykor!

2015. febr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de en szeretem.. ot.. es nem az erzest.. es undorodok mastol.. o volt az elso szerelmem..
2015. febr. 27. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!