Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy elég furcsa problémám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy elég furcsa problémám szerintetek hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy 5 hónapja járunk a barátommal, és még anno bemutattam neki a barátnőmet a legjobb barátnőmet. Szóval és hát ugye még kicsit így is gáznak érzem én, de beléptem facebookjába és láttam, hogy a barátom elmeséli neki h milyen velem...pár dolog és hogy telefonon és beszélgetnek. Nem féltékeny vagyok, hanem kicsit inkább idegesít hogy a barátnőmnek elmondja azt ami a kettőnk dolga. Nem mondhatom nekik h h ezt miért csinálják, mert akkor honnan tudom..hát "beléptem" viszont nem tudom mit tegyek. Kérlek segítsetek ...nagyon köszönöm előre is. 18/L

2015. febr. 27. 22:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
sajnálom, de szerintem van köztük valami
2015. febr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Vigyázz az ilyesmivel, és igen is legyél féltékeny vagy gyanakvó nekem a legjobbnak hitt bnőm nyúlta le a pasimat!ha tudod figyeld tovább a beszélgetésüket facen vagy bárhol, de arra is figyelj amit esetleg a fiú barátjával beszélget . Hasonlóakmint mi mi a barátnőinkkel beszélünk meg dolgokat ők a haverokkal, barátokkal. Ha bármi kétértelműt vagy gyanúsat találsz lépj ki a kapcsolatból, jobban jársz mint ,hogy tönkretedd magad csalódásokkal meg idegeskedéssel. Ha akarod megfogadod a tanácsot ha nem nem, de egy dolgot kezelj arany szabályként: Ha úgy érzed, hogy megbántott, vagy már nem működik esetleg nem érzed jól magad a kapcsolatban miután megbeszéltétek sem változik lépj ki minél előbb és ne adj újabb- és újabb esélyeket kutyából nem lesz szalonna!
2015. febr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia. Hát a te legjobb barátnőd ugye? Akkor miért nem mondod neki el? Mivel barátnőd gondolom mindent megbeszéltek...mond meg neki, hogy téged ez zavar. És különben meg miért is beszélgetne telón? Én nem hagynám annyiban...Figyelj. Kiben bízol meg jobban? Ha a barátodban, akkor vele beszéld meg, hogy ez nem "normális" hogy ugymond kibeszél a hátad mögött, hogy milyen veled...Én kicsit féltékeny lennék a te helyedben..Biztos nem hagynám ezt a dolgot szó nélkül!!!
2015. febr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Totálisan igazatok van de ha megbeszélem veluk, lebukok igy is szemétnek érzem hmagam h kitaláltam a jelszavát, és nem tudom felfogni h tényleg lehetne vmi köztük 13 éve a legjobb bnőm... és tejoég... de leheet igazatok van csak ne mjönnék ki belőle jol..
2015. febr. 27. 22:23
 5/14 anonim válasza:
Igen ez valóban jó módszer lehet beszélgess a barátnőddel,kérdezd meg, hogy honnan tudják egymás telefonszámát, és tudod hogy beszélni szoktak. óvatosan kérdezgesd, hátha elszólja magát onnantól sima ügy!
2015. febr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Akkor maradj a háttérben és figyeld őket amennyire tudod, elejtett kis szavakból is rá lehet jönni, szervezz közös programokat, figyeld, hogy viselkednek egymással, hogy néznek egymásra, mennyit foglalkozik vele a barátod, sokat elárul.
2015. febr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
miattam tudják.
2015. febr. 27. 22:30
 8/14 A kérdező kommentje:
Szerveztem, és barátnőm egész végig telefonozott nem viccelek, egész talin a teloját nyomta....-.- hát ez elég nehéz lesz feldgolozni ha van köztuk valami...
2015. febr. 27. 22:31
 9/14 anonim válasza:
És a barátod is telefonozott?
2015. febr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ő nem telefonozott de nem is csokolt meg nagyon... azaz én őt és akkor ő is.
2015. febr. 27. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!