Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves fiú vagyok. Eddig még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves fiú vagyok. Eddig még eggyetlen barátnőm sem volt. Nektek mikor volt az első barátotok/barátnőtök?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy nektek hány éves korotokba volt az első igazi "szerelem"? Csak mert a környezetemben is csomó haveromnak van már barátnője meg csókoloztak stb. És én mostanába nagyon sokszor belegondolok milyen jó lenne ha lenne mellettem valaki akit ölelhetek vigasztalhatok szerethetek stb. De még semmi se jött össze.:( Kort és nemet is irjatok! Köszi!
2015. febr. 27. 23:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
18:D de ne akarj szerelmes lenni, szar, semmi értelme . 18f
2015. febr. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%

16 evesen :) 17/L 22/F

Te meg meg raersz. Ne ugorj bele egy kapcsolatba csak azert, hogy legyen. Majd jon :)

2015. febr. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
19. Azóta boldogan élek. Addig voltam én is fosul amíg azt hittem ott van a boldogság ahova hozzák nekem. A boldogságod találd meg egyedül, utána lehet normális kapcsolat. Tudom a Disney mesék nem ezt mondják, de így van.
2015. febr. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Linó03 ***** válasza:
100%

Közel sem biztos, hogy a haverjaidnak az igazi szerelem.

16 voltam / L

2015. febr. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem elsősorba a nagybetűs szerelemre gondoltam.:)
2015. febr. 27. 23:49
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
13.Osztálytárs volt az illető.Otthagyott és mindent rám fogott hogy az egész az én hibám,most meg úgy beszél velem mint valami kutyával az érdekes,aki idáig imádott,az feléd sem megy.
2015. febr. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
23:44 Persze Disney mese xD
2015. febr. 27. 23:56
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én általánosban csak verekedtem és nem nagyon tanultam. Ami jegyem volt, az az órán figyelésből adódott.

Középiskolára rendeződött a családi életem, és nyugodtabb lettem. Akkor érdekelni kezdtek a lányok is. Nem akarok túlozni, általában havonta volt legalább egy, aztán jó sokáig ugyanaz.(évekig)

15 évesen kezdődött a szerelmi és szexuális életem is.

2015. febr. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 16 évesen volt elōszōr baràtom aki akkor 19 volt es most vagyok 20 éves es Meg mindig együtt vagyunk es nagyon boldogok is meg szerelmesek :) úgy hogy nem vagy elkésve semmivel ezt nem idōre mérik :) Ha 25évesen azt mondanàd high nem volt Meg baràtnōd akkor aggódhatnàl azért picit.:) (ja làny vagyok ha eddig nem derült volna ki) :D
2015. febr. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Semmi se változott azóta, úgy látszik reménytelen eset vagyok
2017. márc. 29. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!