Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kínos, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kínos, ha egy férfi megnézi a Hacsi, a leghűségesebb barátot, és megkönnyezi?

Figyelt kérdés
2015. febr. 28. 09:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem?

Egyébként mi az a Hacsi?

2015. febr. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Persze, hogy kínos, hiszen egy férfinak megtörhetetlen, keménykötésű, lelkiekben szívós szupermacsónak kell lennie, és az nem fér bele a nők férfiideáljába, ha bármin - jelen esetben egy amúgy egész jól sikerült filmen - elbőgi magát, mert akkor azonnal megbélyegzik a gyenge jellem, puhány alak, nyálas nyomi és egyéb jelzőkkel.
2015. febr. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tocsogó irónia:D
2015. febr. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem hinném.


Én is sok filmet megkönnyeztem régebben :)


Rossz volt, hogy pl sulival mentünk akkor tilos volt, és végig figyeltem nehogy észrevegye bárki is, hogy megindított a film.


De én kiskoromban még rajzfilmekkel is jártam így néha.

2015. febr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha lehet választani, akkor inkább a Lassie.
2015. febr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem kínos. Gyönyörű az a film, én végigbőgtem, igaz, hogy lány vagyok. Van kutyád? Lehet, hogy azért indított meg annyira.
2015. febr. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hú emlékszem, hogy azon a filmen úgy sírtam, mint még soha kb:D szerintem nem kínos, amúgy meg szard le ki mit gondol.
2015. febr. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is sírtam rajta lányként, sőt apukám is megkönnyezte. Egyáltalán nem éreztem kínosnak. :)

Jó, hogy ki tudod mutatni az érzelmeid.

2015. febr. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor a Fekete fülű fehér Bim c. filmet már inkább meg se nézd. Egyébként meg nem kínos, max. a hülyék szólnak le azért, mert vannak érzelmeid. Én is érzékenyültem már el férfiként egy-két filmen, pl. volt az Oly sokáig szerettelek, nem akarom lelőni a film "poénját", aki még nem látta, annak ne spoilerezzek, de nagyon is átéltem a főhősnő tragédiáját.
2015. febr. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, ha nem tud róla senki. Lányok előtt mindenesetre jobb titkolni, mert nem tartanak elég férfiasnak.
2015. febr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!