Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyan lányok/hölgye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok/hölgyek, akik nyíltan vállalják, hogy fontos számukra a pénz IS egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Érdekesnek tűnhet, de én kimondottan szeretem, ha egy nő anyagias és elvárja a párjától, hogy mindent megadjon neki. Talán azért, mert ilyenkor érzem, hogy ezen a téren is küzdenem kell a páromért, sokat kell tennem érte, sokba kerül nekem. Na meg szeretek gondoskodni arról, aki fontos nekem. Egy nőnek igenis vannak igényei, amit egy férfinak meg kell teremteni számára. Lehet, hogy én vagyok régimódi, de így gondolom. Persze nem szabad, hogy ez fontosabb legyen az érzelmeknél a párválasztásnál, de teszik, ha valakinek vannak ilyen téren is elvárásai. Vannak itt hölgyek, akik ezt hasonlóan gondolják? Nem kérek olyan hozzászólásokat, hogy "minden nő anyagias r*banc" és társai. Tiszteljük a nőket! Életkor is írjatok, ha kérhetem.

2015. febr. 27. 17:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Én férfi vagyok. Normális, ha ezt felvállalják, hiszen egy család fenntartásához az anyagiak is kellenek és jó, ha ezt "elvárja" a nő.
2015. febr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem ilyen értelemben, de nekem fontos, hogy meglegyen az anyagi biztonság a pasi részéről is. 24L
2015. febr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Nekem sem pont úgy fontos, ahogy leírtad.


Fontos (és elvárt) hogy legyen munkája, ne az anyjánál lakjon 30+ évesen. Fontos, hogy legalább saját magát el tudja tartani, és ne nullázódjon le a hó végére, ha elmegyünk egyszer moziba. És fontos, hogy NÉHA meg tudjon hívni egy sütire, teára, ilyesmi. De hogy elhalmozzon ajándékokkal és helyettem vegyen meg mindent... az egyáltalán nem elvárás vagy szempont. De az igenis elvárás, hogy ha közös életet kezdünk, akkor ne kelljen szűkölködni, anyóssal viaskodni, nekem eltartani, vagy évekig nem nyaralni menni, mert nincs rá keret, ha meg már gyerekek vannak, akkor nyilvánvalóan fontos, hogy KÖZÖS ERŐVEL, de mindent meg tudjunk nekik adni, amire szükségük van.


Ebből a szempontból tehát felvállalom a pénz fontosságát. Egyébiránt az nem számít, hogy a legújabb BMW-vel közlekedik, vagy használt Opellel, hogy albérletben lakik a hetedik emeleten, vagy egy saját kacsalábon forgó kastélya van a budai hegyekben...

2015. febr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22/l, bocs, lemaradt.
2015. febr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Nekem fontos a pénz is, persze nem ez a fő ok amiért együtt lennék 1 pénzes pasival, mellette legyenek érzelmek is. De egyértelmű,hogy ne a nő tartsa el a pasit hanem fordítva, hiszen ő a " férfi" lehet,hogy én is " régimódi" vagyok ezek szerint :)

21/L

2015. márc. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Azt nem várom el, hogy a párom eltartson-nem is engedném!- azt viszont igen, hogy a közös háztartásban ugyanannyit tegyen bele, mint én.

20/L

2015. márc. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Számomra fontos az anyagi biztonság, de nálam sem ez a legfontosabb szempont. Én is kicsit régimódi vagyok, szerintem a férfi dolga eltartani a családot (a nő is besegíthet természetesen, de mégis úgy a korrekt, ha a pasi keresi a több pénzt), a nő dolga pedig mindent megtenni a háztartásért, családért. Főzés, takarítás, gyereknevelés, stb. :) 19/L
2015. ápr. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
persze, hogy számít a pénz, meg dob minden pasin, és jó ha van...de a szerelem nem ettől függ. ha RÓLA van szó az sem érdekel ha nincs semmije. 16/l
2015. ápr. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%
Teljesen le vagyok taglózva, hogy milyen őszinték a kommentelő lányok, pedig arra számítottam, hogy minden csaj azt fogja írni, hogy nekik egyáltalán nem számít a pénz. Úgy tűnik, az értelmesebb nők végre belátják, hogy mekkora parasztvakítás, amit a többség összehazudozik az egzisztencia lényegtelenségéről.
2015. ápr. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Egy kapcsolatról beszélünk...-tehát nem csupán a nőnek fontos a pénz,hanem mind két félnek,hogy kiegyensúlyozottan és harmóniában élhessenek. Anno nagyanyám mondta,hogy "-nincs az a fergeteges szerelem ami korgó gyomorral is szerelem marad!" Milyen minőségű életet élsz a kapcsolatodban? -Igen is fontos az anyagi tényező,de ezt kettőtöknek kell előteremteni,így fer.Húsz éve vagyunk együtt a párommal és ha vitánk volt néha az mindig pénzhiánykor történt,mert a számlák jönnek,a gyerekek nőnek,a ház állapota romlik,az sem mindegy,hogy étkezünk, és mikor dőlhetsz hátra? - Ha nyugalmad van,anyagi biztonság nélkül nem megy. 40/N
2016. márc. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!