Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztalt lányok/nők egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt lányok/nők egy tapasztalatlan férfi hátrányból indul nálatok, számítanak a korábbi tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2015. febr. 27. 13:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Nem, legalábbis számomra nincs semmiféle hátránya emiatt.
2015. febr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem.
2015. febr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
63%

Nem. Nem ezen múlik. Sőt inkább legyen túl 0 nőn, mint 300-on...

Más kerdés hogy ezt legfeljebb egy fiatalabbnál értékelem igazán, egy idősebbnel már kicsit fura, ott már lehet van vm testi vagy személyiségi oka ennek (ha még szűz úgy értem)

2015. febr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Ja es 30 vagyok, ha ez számít :)

#3

2015. febr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
54%
lehet lepontozni, de én inkább kihagynék ilyen pasit
2015. febr. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
69%

Nálam most pont ezt a szitu áll fent, hogy a barátom elég tapasztalatlan, nem mondta, de könnyű kitalálni. Fiatalabb is 1,5 évvel illetve, ő az a stréber kategória...

Igazából vannak zavaró tényezők, mert én szeretem ha a pasi tudja, hogy mi a dörgés az ágyban mi a jó a nőknek.

Furcsa dolog, elmagyarázni, hogy hogyan is jó nekem, anélkül, h ne bántsam meg.

Attól függ, h mennyire képes az egyik fél tanulni a másik meg tanítani. Kommunikáció nagyon fontos !


De pl az előző pasijaim elég nagy tahó állatok voltak és elég sok lánnyal volt dolguk előttem.

És ezeken a kínos beszélgetéseken nem kellett túl esnem, de csupán ez a része volt jobb azoknak a kapcsolatoknak.

2015. febr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Hány évesek vagytok? Kezd belejönni?
2015. febr. 27. 14:44
 8/31 anonim ***** válasza:
30%

5-ös vagyok, én 24L, mostani párom 42F

utóbbi időben megszoktam az idősebb és tapasztalt pasikat, nincs kedvem tapasztalatlanhoz

2015. febr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Ha nem intelligencia terén tapasztalatlan,semmi gond nem lehet.
2015. márc. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
14%
Bocsi, hogy pasiként szólok hozzá a kérdéshez, de tapaszalataim szerint MINDEN lánynál/nőnél számít, hogy van-e tapasztalata a pasinak, vagy nincs... Ha nincs, automatikusan megy a levesbe... :(
2015. márc. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!