Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a nő direkt csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a nő direkt csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve ügyfelem lett egy nő!

Nagyon jóba lettünk, szikrázott a levegő!

Nekem élettársam és gyerekem van, neki pedig csak még élettársa.

Augusztusban lefeküdtünk, az ő pasija külföldön dolgozik azért, az én asszonyom pedig csak a gyerek körül lebzsel egésznap, engem pedig le sem sz*r.

Hanyagoltuk egymást, bár találkoztunk, nem csináltunk rendszert ebből, hisz egyikőnk sem akart kilépni a kapcsolatából.

Januárban ismét lefeküdtünk, utána találkoztunk ő kért volna egy csókot mikor közöltem hogy nem szabad, és belém szeretni sem szabad mert nem hagyom el a gyerekem és a párom.

Neki állt feljebb hogy mekkora egoista vagyok stb, de közöltem hogy volt már rá példa és nem volt jó látni a szenvedő alanyt.

A hét közepén találkoztunk, ő szándékosan nem jött 10re hanem csak 12re mire dolgozni kellett, pedig előtte akár történhetett volna valami vagy csak szimpla duma parti.

Kérdeztem hogy miért nem jött hamarabb, el lettünk volna...ő vissza válaszolt amit anno én mondtam neki hogy: nem szabad mert belém szeretsz!



Szerintetek ebből már nem lesz semmi??!!


2015. febr. 28. 13:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi! Rájött, hogy egy jellemtelen sz...rkupac vagy!!
2015. febr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul csak kifirculi szeretned fent tarttani a nõt? Inkabb hagyd, mert megtalàlsz ėgni!

Doffni tudod de megcsokolni nem? Meg jo sexnek sem nevenzen hogy csak beteszem valakinek!

Ha annyira szereted a felesegedet akkor nem okoznal neki fajdalmat sem, ja hogy errol nem tud? Kesobb lehetseges hogy megtudja es akkor te egy csaladot veszitesz el nem csak egy feleseget de gyereket is. A nõ viszont "szereto" csak egy pasit! Leheg merlegelni!


nem a csoktol fog egy szerelem kialakulni, sex nagyobb kotelek egy csoknal!

2015. febr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Remélem kamu. Ha nem kamu: mégis mit akarsz? Nem hagyod el az élettársad ezért a nőért, de néha levarrni jó lesz? Miért nem hagyod a nőt a fenébe, vagy akkor az élettársadnak mondd a szemébe, hogy már nem szereted (mert nem, ez látszik). Esetleg, Uram bocsá' a gyerekeddel is foglalkozhatnál, de az nem opció, úgy tűnik. Igazából a párodnak kellene rájönni, milyen "ember" vagy te, és otthagyni téged, mint Szent Pál az oláhokat.


Ennyi volt, amit kultúráltan ki tudtam fejteni.

2015. febr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

jó nagy paraszt vagy

mindkettő nőt becsapod

2015. febr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a farkadat belédugod, de csókolozni nem akarsz vele? Szééép :D micsoda egy segg vagy.
2015. febr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Elnézést de a gyerekkel épp eleget foglalkozok! Az élettársam az aki elhanyagol, alig akar velem szexelni. Bocs de 32 évesen akarok még élni nemi életet, ez nem bűn és a párom is tudhatná.

Nem meri a gyereket a saját anyjára se hagyni akivel egy udvarban élünk, bármikor átszaladhatna ha gond van, bár nem hiszem hogy az lenne.

2015. febr. 28. 13:59
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Remelem mostantol lesz annyi esze a szeretonek, hogy ugy viselkedik, mint az asszony, s z a rol rad! Mert ezt erdemled, az igazi egoista suttyo, a hazassagod tre, de nem hagyod el ott is leesik valami, ha masnem mossak a tragyas gatyad, a szeretobe meg jo uriteni...

Pfuj jellemtelen ember vagy! Csak hasznalsz mindenkit magad korul.

2015. febr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a gyerek tényleg csak ürügy a feleséged részéről, mert talán nem akarja a tahó képedet bámulni. Lehet, rájött, mit csinálsz, mert ha hiszed, ha nem, nem minden feleség vak idióta, lehet ő sem az. Na?
2015. febr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a gyereked?
2015. febr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Súlytalan vagy, mint egy tollpihe. Egyikőjüket sem érdemled.
2015. febr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!