Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti engednétek a barátokat?

Figyelt kérdés

A barátom rockzenész, nyáron több nagy európai turnéja is lesz. Spanyolország meg ilyen helyek. Hetekre biztosan, de lehet hónapokra is elmegy. Kérdezte, zavar e, mire én rávágtam, nem menjen csak, a kapcsolatunkon túl is van élet, tavaly úgyis kihagyott egy szezont.

Engem nem vihet, dolgozom.

Nagyon meg volt lepve, mert az exei nem szoktak így rábólintani.


Tényleg nem kéne ilyen lazán vennem?


2015. febr. 28. 14:35
 1/5 VV Viki ***** válasza:
Ha én ilyen helyzetben lennék akkor tuti hogy nem bólintottam volna rá ilyen könnyedén, ha érdekel téged ez a srác akkor ő harcoljon meg érted és azért is ha valamit el akar érni mert nagyon könnyen megkapta a választ....ha fontosabb neki a rockzene akkor oké legyen de szerintem neked kéne 1 helyen lenned.....vagy te is menj vele és akkor már együtt vagytok
2015. febr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elengedném, mert nem akarnék neki rosszat. De azt biztosan elmondanám neki, hogy nagyon fog hiányozni és várom a percet, hogy haza jöjjön.
2015. febr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Linó03 ***** válasza:
Ha kibírod nélküle, benne meg megbízol, akkor miért ne? Amikor anyukámék fiatalok voltak, apukám is volt, hogy hónapokig külföldön dolgozott, de semmi probléma nem volt. Igaz, lehet, hogy az más világ volt.
2015. febr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én elengedném a helyedben, ez csak erősít a kapcsolatotokon. Engem pl. soha sehova nem engedett el az exem amit hosszútávon nem is lehetett elviselni, legyen az embernek a kapcsolatán kívül is egy kis élete ahol a hobbiját csinálja, barátaival van.
2015. febr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Édesem, azt csinál, amit akar!


Nem az anyja vagy, max mondja, hogy megy és kész.

2015. márc. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!