Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hány éves korától engednéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány éves korától engednétek a lányotoknak hogy nála aludjon a barátja?

Figyelt kérdés
Én a 17. életévemben vagyok, a barátnőm pedig a 16.-ban, (16,5; és 15,5) másfél éve együtt vagyunk, erre az anyukája azt mondta hogy amíg nem töltötte be a 17-et addig biztos nem aludhatok ott. Szerintetek ez ennyi együttlét után normális?

2015. febr. 15. 23:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16.
2015. febr. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16-17 évtől nem nagyon kuvákolnék miatta.
2015. febr. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem apu 17 évesen engedte meg (hosszú meggyőzés után), pedig 18-ig akart várni. És elméletileg addig mi nem is feküdtünk le (persze nem így volt)
2015. febr. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 supra01 ***** válasza:

Ha az ha nem, a szülő így döntött.

Fogadd el, neked is lesz lányod, és nem biztos, hogy szeretnéd majd akkor, ha 16 évesen ott aludna az udvarlója.

Egyébként meg, legyél jóban az anyjával, segíts neki, ha ott vagy, beszélgess vele, stb, hogy ismerjen meg minél joobban, hátha megenyhül.

2015. febr. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lányom van,most 17 éves.Amikor eljött az az idő,hogy fiúzik akkor persze robbanékonyabb voltam,hiszen ő a legfontosabb az életemben.Mondtam neki,hogy mutassa be nekem a barátját,ez megtörtént.Szimpatikus fiú volt,meg eleve nem is akartam egy vasöklű béna apuka lenni így nem tiltottam tőle.Két hét után ott akart aludni a lányom,azt viszont nem engedtem meg,ekkor 16 éves volt egyébként.Majd amikor két hónap után még mindig ugyanaz a kapcsolat volt közöttük,láttam,hogy a srác komolyan gondolja,így engedem.Ha nem lett volna akkor 16,nem engedtem volna meg neki.
2015. febr. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

17

Teljesen jogos.

2015. febr. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Dugtatok már?
2015. febr. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ez miért lényeges a kérdés szempontjából?
2015. febr. 15. 23:29
 9/12 anonim ***** válasza:
8: Az jutott eszembe, hogy az anyuka könnyen lehet, hogy ezt akarja elkerülni, közben pedig...
2015. febr. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 PearlDiver ***** válasza:
Én azt remélem, hogy a lányomnak meglesz a magához való esze, hogy ne feküdjön le olyan sráccal aki nem érdemli meg őt és csak kihasználja. Azt is remélem és tenni fogok érte, hogy legyen olyan jó kapcsolatom majd vele, hogy ne kelljen találgatni hogy vajon most mit csinál. De ha saccolni kell, 16-17 éves koráig én sem szívesen engedném el, hacsak nem ismerem nagyon jól a fiút és tudom hogy eszüknél vannak, ha már nagyon szeretkezni akarnak akkor legalább tudjanak védekezni stb. Akárhogyan tiltanám, úgyis megoldanák szóval akkor már inkább ésszel.
2015. febr. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!