Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit éreznél, ha ezzel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreznél, ha ezzel az indokkal szakítanának veled?

Figyelt kérdés

Ha régóta szerelmes vagy valakibe, aki jó ideje szingli, de sokáig tartott, még összejöttetek. Két héttel utána szakít veled abból kifolyólag, hogy nem szeret, mert valaki másba szerelmes évek óta, akit csak netről ismer, de ő is szerelmes belé. Úgy is, hogy sose fognak találkozni. És inkább lenne egyedül, ne haragudj. A kapcsolatotok alatt is olyanokat mondott a másiknak, hogy inkább lenne vele, mint veled, akkor is, ha messze van.


(Nem velem esett meg, csak hallottam)


Hogy érzi ilyenkor magát az ember?


2015. febr. 28. 15:54
 1/6 CptTomato ***** válasza:
100%
Kezdeti elszomorodásom alkoholmámorba folytása során rájönnék hogy ez valójában nagyon vicces.
2015. febr. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hát tovább lépni tudni kell. Mondani bármit lehet, lehet hogy az volt az indok hogy nem tetszett neki a csaj csak dugni akart.
2015. febr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meglátogatnám, de előtte útba ejtenék egy szexshopot, meg egy bababoltot is. Vennék egy 40 centis dildót, meg jó sok hintőport, nagyon sokat. Aztán eljátszadoznék a volt pasimmal, ki lehet következtetni, hogy mit tennék vele.
2015. febr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2,

Sajna nem. Tényleg az az indok, amit fent írtam.

(A másik lány vagyok, nem akit otthagytak)

2015. febr. 28. 16:02
 5/6 PearlDiver ***** válasza:

Szóval beléd szerelmes a srác, akivel csak netről ismeritek egymást, összejön egy másikkal akit nem szeret és két hét múlva szakít vele?

Talán jobb is, hogy sosem fogtok találkozni.

2015. febr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Miért jobb?

Nem én tehetek róla

2015. febr. 28. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!