Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen indokkal szakítani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen indokkal szakítani? Nevetséges?

Figyelt kérdés

Együtt voltunk 2évig. Én nem a városban tanulok, ő dolgozik, szóval nem minden nap találkoztunk, de amikor tehettük igen.


Egyik nap felhív, hogy beszélnünk kéne. Én már akkor éreztem, hogy valami nem oké. Eljön, és bevágja, hogy amikor ott voltam náluk bográcsolás volt, és én nem segítettem neki elpakolni, elmosogatni, feltakarítani stb, emiatt hagyjuk a kapcsolatot, ő nem tud már velem lenni (???)


Akárhányszor volt valami összeülős buli, mindig én voltam, aki segített, megcsináltam mindent.


Most az egyszer neki kellett, mert épp nem értem rá, de nem is szólt.



Én gyanakszom, hogy nem emiatt, mert ez már nem azért, de nevetséges indok...Nem gyerekes ember, nem kapja fel a vizet minden hülyeségen, teljesen normális felfogású, de most mintha átkapcsolt volna az agya :(



Azóta akárhányszor beszéltünk teljesen bunkó, flegma, állítólag már nem érez semmit.


Tanácstalan vagyok, mit tegyek ??


22 L


2014. szept. 8. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
nagyon hülye kifogás szerintem...jobb ha túl teszed magad rajta valahogy...
2014. szept. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ürügy... Egyszerűen már nem szeret, sajnos. A szerelem megmagyarázhatatlan dolog, vagy van, vagy nincs, nem magyarázható semmilyen tulajdonsággal.

Most itt elmúlt... ne alázd magad azzal, hogy tovább keresed őt.

2014. szept. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

És pár napja még akkora volt a szerelem, hogy az kimondhatatlan?

Ilyen ne mondjon nekem senki..

2014. szept. 8. 20:12
 4/10 anonim ***** válasza:
Felejtős kapcsolat!
2014. szept. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Könnyen mondjátok.. :(
2014. szept. 8. 20:17
 6/10 anonim ***** válasza:
csak szerinted volt kimondhatatlanul szerelmes. legjobb esetben is szórakoztatja, hogy te most ezen rágod magad.
2014. szept. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

ezt te nem tudhatod.

azért 2 évig eljátszani, hogy szerelmes... nem hiszem hogy menne


és amúgy sem hazug ember..

2014. szept. 8. 20:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért szakít amiért akar. Az más kérdés, hogy nem a valódi okot mondta.
2014. szept. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nézd... persze, hogy ki vagy készülve, én is meghalnék kis időre, ha elhagyna a párom egyik napról a másikra.


Itt azonban azért kérdez az ember, hogy objektív választ kapjon.


Ha ilyen fájdalommal kell szembenézni, akkor 2 dolog van, amitől jobb lehet: egyik, hogy megőrzöd a büszkeséged és mondhatod később, hogy te emelt fővel távoztál, a másik pedig, hogy a racionalitásoddal meggyőzöd az érzéseidet: jobb, hogy most derült ki, min 10 év múlva......

2014. szept. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Valamit nem vettél észre, később egyértelműen látni fogod, van ilyen, én tapasztalatból mondom (ugyanennyi idős voltam, mint most te), akkor én se láttam azonnal, és ebben az is közrejátszott, hogy nagyon rosszkor történt minden, és minden összejött, Murphy Paradicsoma volt az az időszak, de utólag minden egyértelművé vált.

Túl kell ezen lépned.

2014. szept. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!