Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy másfél éves kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy másfél éves kapcsolat után mennyi idő alatt tud egy ember kiszeretni a másikbol? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Másfél évig jártunk a barátommal. Az utolsó hónapokban rengeteg volt a vita, nagyon megváltozott az uj baráti köre miatt és ez nekem nem tetszet. Ő megbántott engem, én megbántottam őt, ugyanannyit hibáztunk a kapcsolatban. S most ugy vagyunk h mindketten sértettnek érezzük magunkat és nem beszélünk, egy szot sem. Előtte minden nap találkoztunk sokat telóztunk, tehát a mindennapunk részévé vált a másik. szerintetek ezek után menni idő alatt szeret ki belőlem a barátom???
2010. máj. 11. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha ilyen a hozzáállása már lehet nem is szeret. a Kérdés az hogy te mennyi idő után tudod elfelejteni.

Vagy rosszul gondolom?

22F

2010. máj. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez sokmindentől függ, mennyire bántott meg... milyen gyorsan találsz/talál új partnert.. meg hogy mennyire szeretted... mennyivel lesz jobb a másik... ilyesmik.
2010. máj. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

amíg haragszik valaki, addig minden menthető :)

mert aki nem szeret, az közömbös!

ha akarsz még vele kapcs-t, szerintem éreztesd azt vele, ,mintha nem szeretnéd, és egyből rohanni fog utánad :)

pl kérj tőle vmiben segítséget. utána mond, hogy köszi és ne hívd többet.

utána tuti jelentkezik :)

2010. máj. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:) köszi a válaszokat. mivel hogy nem beszélünk nemtudom szavakkal érzetetni vele h "nem érdekel" csak azzal h én sem keresem. nem akarom őt elvesziteni, csak egy kis időt h lehiggadjunk, ezért volt a kérdésem, uyganis addig nem akarom huzni az időt h elfelejtsen
2010. máj. 11. 12:05
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha hozzám hasonló akkor 0,6 másodperc bőven sok.

Hisztisek vagytok mindketten (igen, én is). Dacból mindketten megsértődtök, ha a másiknak nem tetszik valami. Ezen nincs mit javítani. A hibát el lehet ismerni, de magamból kiindulva "kinőni" nem lehet.

2010. máj. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

akkor azt lehet tenni, hogy kicsörgeted és 1 csöngés után lerakod

erre hívni fog, miért hívtad

mondd: "bocsi tévedésből :)"

aztán max 3 nap és ő fog megcsörgetni :)

2010. máj. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

vagy azt is mondhatod(egy filmben volt ilyen)

hogy nem akartam semmit mondani, csak eszembe jutottál és jeleztem :)

és max 3 nap és visszacsörget :)

2010. máj. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

de ha nem hív vissza az sem baj

a kíváncsiság már fel lett ébresztve :)

ok befejeztem.

2010. máj. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

jaa ez jó ötlet köszi:D

még annyit h ahogy mondtam is akarom majd én keresni, csak még egy kicsit hiányozzak neki:)

2010. máj. 11. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!