Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, elutasitanátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, elutasitanátok egy olyan 30 éves férfit akinek még nem volt párkapcsolata?

Figyelt kérdés
2015. febr. 28. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
ha úgy néz ki mint Brad Pitt vagy Johnny Depp akkor nem, de ezt kétlem ezekből az adatokból
2015. febr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem ilyenkor minden nő csendben marad, mert nem meri megmondani az igazi véleményét. Az olyan lenéző lenne részünkről, de ha őszinte akarok lenni, igen, engem nagyon zavarna. Tapasztaltam már, hogy akiknek még nem volt barátnőjük kb 20 éves korukig, azoknak már utána sokkalta nehezebb lesz. Volt 2 ilyen emberrel randim, mert nagyon kedvesek voltak, okosak, és sőt mi több, jól néztek ki! De annyira tapasztalatlanok voltak, hogy nem éreztem jól magam a társaságukban. Sajnos nézhet ki valaki akárhogy, bármilyen kedves is lehet, ha nem engedi el magát és adja át magát az ösztönöknek, abból nem lesz hosszú párkapcsolat.

Ez egy vélemény és ezek tapasztalatok! Nem azt mondom, hogy nincs kivétel, mielőtt még valakit megbántanék ezzel.

2015. febr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt 23 éves barátom, akinek én voltam az első. Fogalma se volt, hogy működik egy kapcsolat, és csak kikeszitette az idegeimet.
2015. febr. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!