Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erre mit mondjak? Félek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mit mondjak? Félek, hogy megcsalná velem a barátnőjét, ha találkoznánk

Figyelt kérdés

Volt egy fiú, akivel nagyon jóban voltam és belezúgtam.

De azt gondoltam, hogy semmi esélyem nem lenne Nála (kiderült, hogy tévesen hittem ezt), ezért úgy voltam vele, hogy inkább szeressen, mint egy barátot és jobb így.

Viszont a barátságunk is tönkrement az én hibámból, 1 éve nem is beszéltünk. De előtte mindig együtt lógtunk, külföldre jártunk együtt (koncertekre, elkísért akkor is, ha vásárolni mentem, vagy együtt nyaraltunk/teleltünk), tényleg nagyon jóban voltunk. És bántott az, hogy Ő tök jól megvolt nélkülem. Lenyugodott, 7 hónapja van egy barátnője, aki tényleg tök aranyos lány. Szóval nagyon zavart, hogy ő rendben van.

Tegnap volt egy általános sulis osztálytalálkozónk és ugyanazt az apartmant bérelték ki, ahol 8.-ban voltunk "kirándulás" címszó alatt. És elkezdett mindenki nosztalgiázni, nekem meg eszembe jutott, hogy akkor lettünk jóban és kimentem, aztán Ő kiment pár sráccal cigizni oda, ahol voltam és megkérdezte, hogy mi a baj. Mikor a többiek bementek, én elmondtam Neki mindent. De tényleg, az összes dolgot, az elejétől a végéig. Ő meg azt mondta, hogy erre így nem tud mit mondani, sokszor próbálkozott nálam, de én csak elutasítottam (??) és egy idő után feladta. Tegnap nem is volt semmi, de ma írt egy olyan üzenetet, hogy "azért néha Te is hiányzol". Ezt megnéztem, de nem válaszoltam, erre írta, hogy találkozzunk.

És most nem tudom, hogy mit csináljak...


17L


2015. febr. 28. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát de. Ö. ???? Menj el vele!
2015. febr. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De én nem akarom, hogy mindenki ribinek gondoljon, ha esetleg történne valami...
2015. febr. 28. 22:48
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

Tiszelt Kérdező!


Remélem, hogy a barátnő ezt a csókát páros lábbal dobja ki, és focilabda módjára rugdossa el hozzád. Tartsd csak meg ezt a semmire kellő, tróger, hazug pasast. Hát ilyeneket írni, hogy "Te is hiányzol", mikor barátnője van? Fogd ezt a csókát, és vidd, hozzád való, és ne is kerüljetek többé a csaj szeme elé.

2015. febr. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jó, azért nem kell úgy gondolni Rá, mint egy utolsó hazug disznóra, mert semmi nem történt közöttünk még.

És szereti a barátnőjét is, nagyon. Vagyis én így vettem észre.

Azért írta, mert mikor én onnan eljöttem, írtam egy üzenetet Neki, hogy sajnálom, hogy hülyét csináltam magamból előtte és én ezzel az egésszel csak azt szerettem volna mondani, hogy nagyon hiányzik még akkor is, ha ezt sosem mutattam felé és sajnálom, hogy az egészet elszúrta.... És ma reggel láttam, hogy írta ezt.

2015. febr. 28. 22:52
 5/7 A kérdező kommentje:
*elszúrtam
2015. febr. 28. 22:52
 6/7 anonim ***** válasza:

@Kérdező


Nagyon tetszhet neked a csóka, ha ennyire véded. Reagálok arra, amiket írtál:


"Jó, azért nem kell úgy gondolni Rá, mint egy utolsó hazug disznóra, mert semmi nem történt közöttünk még."


-->A kulcs szócska itt a "még". Így van, nem történt semmi de azért, mert te nem akartad, amúgy te is tudod, hogy bizony történnének dolgok, hiszen egyfolytában jövő időben írsz róla. Ráadásul szinte biztos, hogy a csókának sem vagy közömbös. Igenis egy hazug, undorító, semmirekellő ember, akit el kéne rugdosni hozzád, megérdemelnéd, mert pont hozzád való. Sajnálom a barátnőjét, hogy ilyen idiótával él együtt, meg egy ilyen másik buta ember van a képben, mint te.


"És szereti a barátnőjét is, nagyon. Vagyis én így vettem észre."


-->Annyira nagyon azért nem, mert simán viszonyt folytatna veled. Te meg ugye nagyon szívesen szétraknád neki a lábadat, csak attól félsz, hogy ha történik valami, akkor ribinek tartanak majd, ha ez kiderül. Képmutató vagy, mert amúgy simán szét raknád neki a lábadat.


"Azért írta, mert mikor én onnan eljöttem, írtam egy üzenetet Neki, hogy sajnálom, hogy hülyét csináltam magamból előtte és én ezzel az egésszel csak azt szerettem volna mondani, hogy nagyon hiányzik"


-->Nos, szerintem óriási nagy szerencséd van, hogy valószínű nem egy talpraesett barátnője van, mert valószínű, hogy ma estére már jól megtépett volna, hogy milyen jogon irogatsz te ilyeneket, meg "hiányzik" stb... De tudod, meg is érdemelnéd, hogy megtépjenek. Egy szánalmas, képmutató, sunyi ember vagy.

2015. febr. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amikor járt volna veled akkor nem kellett, most, hogy van barátnője kell. Ennyi az egész történet, leírhattad volna így is.

Ribi vagy, nincs mit szépíteni ezen.

2015. márc. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!