Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem a jelenlegi párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem a jelenlegi párom előtt kapott le az iskola udvarán! Mit tegyek vele? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
A párommal fél éve vagyok együtt, az exemmel 2,5 évig jártam, és "egyéb problémák" miatt lett vége a kapcsolatunknak.Tudtam hogy még mindig szeret, ezért kerültem is a társaságát, mind suliba, mind máshol. Pénteken álltam a barátommal az udvaron, én háttal, ő mellettem, és két barátunkkal beszéltünk. Hátulról megfogott a volt pasim, és lekapott. A barátom nekiment, és még az is lehet, hogy ezét kirugják a suliból. Most nemtudom mit csináljak velük! Valakinek van (normális)ötlete? Köszi előre is!
2010. febr. 13. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
34%

torold meg a tettét!

kapd le te is!:P

2010. febr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt tettem volna. Más ötletem nincs.Bocsi.
2010. febr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mármint ugyan azt tetted volna amit az exem? Vagy amit a barátom?
2010. febr. 13. 20:44
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát...Én a te helyedben örülnék, hogy megvédett és szépen hagynám a dolgot....úgyse rúgják ki nagy valószínűséggel, hiszen maradandó kárt nem okozott az exed.

A mostani barátod meg tényleg szeret meg minden...emiatt ne haragudj rá, mert érted tette.

Az exeddel meg a te helyedbe én direkt bunkó lennék. Tenném a dolgom, nem vigyáznák, hogy kerüljem, és nem beszélnék vele. Vagyis megutálnám amiatt meg lekapott és még erősen ki is mutatnám. Az rajtad áll, hogy te ezt teszed e.

A barátoddal meg ezt ne is emlegessétek fel...

2010. febr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

bocs az offért, de én nem értem mi ez a "lekapot"... lehet, én vagyok a hülye, sőt tuti, de segítenél pls?


Egy tipp, lefotózott? :P

2010. febr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Most mivel akarsz csinálni mit? Exet sz@rd le, párodat meg szeresd. Ha meg kiakarják rúgni és jó a rábeszélőkéd talán szólhatsz az érdekekében h miért volt.
2010. febr. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Persze, örülök hogy megvédett, ha meg igazgatóhoz megy a dolog ott én is úgy is jelen leszek. Az exemmel meg...majd nem foglalkozok. Nem fog érdekelni.
2010. febr. 14. 09:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tanulni kellene az iskolába járni!
2010. febr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
visszacsókoltál???:)
2010. febr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Na, majd mindjárt én tehetek róla:D

Szünetekbe meg már csak nem fogok tanulni...

Amúgy nem, nem csókoltam vissza..Ellöktem, utána ment neki a barátom.

2010. febr. 14. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!