Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék ismerkedni vonaton?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ismerkedni vonaton?

Figyelt kérdés

Van egy lány a vonaton, aki nagyon tetszik nekem, de semmi bátorságom leszólítani. Az esetek többségében pedig egyedül utazik, de semmi ötletem nincs, Tudtok segíteni?


UI.:Normális válaszokat várok és tudom, hogy béna vagyok



2015. márc. 1. 16:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
szia. Szabad ez a hely?
2015. márc. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
hangosan felordítasz: jegyeket, bérleteket!
2015. márc. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Ülj mellé! Szólítsd meg! Kezdeményezz beszélgetést! Igazából rögtönöznöd kell és azt mi nem tudunk helyetted. Annyit tudok mondani legyél bátor, hiszen bátraké a szerencse.
2015. márc. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Melyik vonal ez? Hátha ismerem:)
2015. márc. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Pécs-Villány :D
2015. márc. 1. 16:34
 6/15 anonim ***** válasza:
Akkor nem:) De szerintem próbáld meg, mit veszíthetsz?
2015. márc. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
'Szia! Te is ezen a vonaton utazol?'
2015. márc. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
:D
2015. márc. 1. 16:39
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

Ha egyedül utazik, nyert ügyed van.


Ha olvas valamit, és épp 5 percre leteszi, akkor szambázz oda óvatosan, és mutatkozz be, majd kérdezd meg, hogy mit olvas? Te is szeretnél valami jó könyvet, de most ötleted sincs. :) Ha szimpatikus vagy neki, úgyis mesélni fog róla, onnan meg már indul a beszélgetés. Aztán rákérdezhetsz, ha netán zenét hallgatott valamikor előtte, és épp kiszedte a fülest, hogy tud-e valami jó zenét, mert nagyon kifogytál mostanában, hogy miket hallgat. Kérdezd meg, mi a véleménye a vonattal történő utazásról, szereti-e, szokott-e elmélkedni közben, vagy csak kikapcsol teljesen.

Ha leszállás után sem mered leszólítani, akkor egyszer azt kelle csinálnod, hogy amikor száll le, és te is (már ha egy állomáson szálltok le), akkor utána odamész, és annyit mondasz, hogy nem vagy az ilyen leszólítások híve, de felkeltette a figyelmedet, és szívesen beszélgetnél vele egy süti, akármi mellett valamikor máskor. Ha szimpi vagy neki, és szingli is, megadja az elérhetőségét. Ha szimpi vagy, de nem szingli, akkor nem fogja megadni úgysem, mert kivágja magát, hogy aranyos vagy, de barátom van.

2015. márc. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2015. márc. 1. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!