Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vonaton, hogy lehetne ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonaton, hogy lehetne ismerkedni teljesen ismeretlen csajjal? 18F

Figyelt kérdés
2012. nov. 14. 09:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát... általában ismeretlenekkel lehet ismerkedni.
2012. nov. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
7%
Nezz ki jol, ez az aranyszabaly.
2012. nov. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Foleg arcra. Ja es legyel jol oltozotr es magas is. Meg humoros. Ennyi.
2012. nov. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük fel most mész a kabin felé, megkérdezed szabad-e, leülsz. Elkezdesz beszélgetni, hogy merre megy mondjuk, hogy hívják, stb., alap dolgok. Ha bejössz neki úgyis látszani fog rajta és a viselkedésén, meg persze a válaszain. Ha pedig van más ismeretlen utas mellettetek, ne nagyon érdekeljen.


Beszélgessetek, mesélhetsz néhány humoros vonatos sztorit kezdésként, vagy bármit. Mielőtt leszállna vagy te szállnál le kérd el az elérhetőségét, mondván, hogy szívesen megismernéd.

2012. nov. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Az előttem szólóknak igazuk van, jóképűnek és magasnak kell lenni, akkor bárhol, bárhogyan ismerkedhetsz, sikered lesz. Ha egyik se vagy, kudarcra vagy ítélve.
2012. nov. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Wiwien95 válasza:
Egyszerűen hozz fel egy témát az ùt során pl. de lassú ez a vonat és ha elkezd veled aranyosan beszélgetni akkor egyszerűen válts témát és ismerd meg ;)
2012. nov. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 peti831214 válasza:
91%
Nem kell ehez szőke hercegnek lenned! Persze az igényesség és az ápoltság nagyon fontos! Ha legalább átlagos külsőd van és nem vagy egy Kvazimodó, akkor mindenképp van esélyed, ha humoros vagy és rendesen tudsz kommunikálni! Úgy értem, ha nem hoz zavarba egy vonzó nő a társaságodban aki miatt dadognál meg pirulgatnál, akkor jó esélyed van ismerkedni! Én sem vagyok egy Brad Pitt (na nem is vagyok azért csúnya sem), de eddig a dumámmal sokkal több nőt szedtem fel, mint a külsőmmel! A nők szeretik, ha egy férfi rámenős, de persze nem tolakodóan!
2012. nov. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én így ismerkedtem meg a barátommal.Egy kabinban ültünk és leszólított :) Fél éve vagyunk együtt. Szóval hajrá ismerkedj! :D 17L
2012. nov. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
kezd így: Jó napot jegyeket bérleteket kérném felmutatni...
2012. nov. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, ez lehetetlen. Hogy is gondolhatsz ilyesmire? Úristen.
2012. nov. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!