Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mesélnétek? 240 km van köztem és a lányközt.

Figyelt kérdés
Akik távkapcsolatban élnek, kérem meséljetek bőven milyen meg minden FONTOS !
2015. márc. 1. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha csak kéthetente találkoztok, akkor is 10e forint a vonatjegy oda-vissza, ez havi szinten 20e forint, éves viszonylatban meg 240e forint. Szerinted mi a véleményem róla? Ez már nem csak a bizalomról szól, ez tömény baromság.
2015. márc. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A távkapcsolat is lehet jó és idövel ha szeretitek egymást úgy is tesztek a távolság ellen :)
2015. márc. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is hülyeség. Nem tud a kapcsolat tovább lépni, fejlődni. Mi is csináltuk egy ideig, de nem tudtunk összeköltözni. Kész.
2015. márc. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem őt és pl 3x egy hónapba áttudok járni van 90esem és kibirim havonta azt a 10ezer ft-t nem a pénz számit hanem hogy szeretem.
2015. márc. 1. 20:21
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Hát ha szereted akkor ne hallgas másokra tedd azt amit te gondlsz a legjobnak.
2015. márc. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is azt gondoltam, hogy hülyeség. Nem a legjobb helyzet, sőt, a legrosszabb, de működhet.

Volt olyan barátom, akivel közel laktunk egymáshoz, de nem tudtuk megoldani vele, hogy heti egynél többször találkozzunk. Úgyhogy ennyi erővel egy távkapcsolat is lehet.

Ha hetente tudtok találkozni az nagyon jó. Péntek estétől vasárnap délutánig két éjszaka és két egész nap. :)

Persze nem árt tudni, hogy meddig áll fenn ez a helyzet. Pár hónapig? Pár évig a suli miatt? Fontos, hogy lássátok magatok előtt, hogy körülbelül mikor lesz az, amikor közel tudtok egymáshoz lakni.

Ha mindketten akarjátok, akkor áthidalható a dolog.

2015. márc. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!