Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én hiszem azt, hogy szexkapcsolatban élek? Bővebben lenn

Figyelt kérdés
Megismertem egy férfit egy hónapja, akivel kb. minden másnap összejárunk szexelni. Kérek mindenkit, emiatt ne ítéljetek el, egyikünknek sincs párja. Azonban fura dolgokat csinál, amiből komoly szándékokra merek következtetni. Minden nap édeklődik, hogy vagyok. Elhív a baráti összejöveteleire és szeret részt venni az enyéimen. Ha nem válaszolok az üzeneteire, megbántom. Szeretné ha főznék neki, folyton bókol, becéz, nevemen szólít és csókolgat. A másik oldala a dolognak, hogy minden találka után szexelünk vagy épp csak azt csináljuk, nem megyünk el sehová. Szexi uzeneteket küld egész nap, kéri, hogy küldjek magamról képet és nagyon szexéhes. Nem mondtuk ki, hogy ez egy szexkapcs, de én úgy viselkedem. Átesett a dolog a ló túloldalára?
2015. márc. 1. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
"Nem mondtuk ki, hogy ez egy szexkapcs." Akkor ő mégis honnan tudná, hogy ez csak az?
2015. márc. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezek a dolgok nem arra engednek következtetni? Már a második randi után szexeltünk..
2015. márc. 1. 20:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Szexkapcsolatban mi a francért vártatok a második randiig? :O
2015. márc. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Eljártok egymás összejöveteleire, nem rögtön egyből dugtatok, sokat beszélgettek, szexi üzeneteket küld. Kimozdulni nem szeret, már hát szeret lustulni, de barátait azért nem veti meg. Ez egy kényelmes, ideális kapcsolat neki, és boldog, hogy végre talált egy ilyet... De fogalma nincs róla szerintem, hogy ti valójában nem jártok, ugyanis több dolog utal arra, hogy igen, mint hogy nem. Már csak a közös megmutatkozás miatt.
2015. márc. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Basszus. Mi lehet a megoldas? Kerdezzek ra hol tartunk?
2015. márc. 1. 21:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ebből hogy lehet kijönni szépen. Én rákérdeznék a főzés kapcsán, hogy "Bocs, de nem mondtuk ki, hogy járunk. Mi most együtt vagyunk?". Ez a legtisztább, ha közlöd vele, hogy te ahhoz szoktál hozzá, ha kimondjátok, nem csak érzékeltetitek a másikkal, hogy szeretitek, így tiszta. Aztán ha azt mondja rá, hogy igen, akkor jöhet a kellemetlenebbik része, ha meg azt mondja, hogy nem, tehát tévedtem, akkor meg kérd meg arra, hogy kicsit vegyen vissza a dolgaiból. De sanszos, hogy ha "el akarná magát tartatni" és mutatkozik is veled, igent fog felelni.
2015. márc. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kritikus pont... szerintem ő többet gondol bele, te meg hallgatsz, ami ugye annak elfogadását jelenti.

Semmi, amit írtál nem fér bele egy szexkapcsolat kereteibe, a szex persze igen, tán még a szexi üzenet is.

2015. márc. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!