Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem én lettem ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Levani kérdése:

Azt hiszem én lettem ebben a kapcsolatba a férfi . Mit gondoljak?

Figyelt kérdés
Volt a barátomnak egy kis problémája oda lent, sokat idegeskedett és hát nem működött jól szexuálisan. Sokat beszéltem neki, hogy nincs semmi baja, csak az idegeskedéstől nem működött. Nem tudom mi lett velem, mióta nem akar szexelni mert fél, hogy csődöt mond, azóta én állandóan vele lennék.. Olyan kellemetlen. Az a baj, hogy ez azért lehet, mert azt gondolom, hogy miattam nem áll fel neki. Hiába mondja hogy nem így van, nem tudja mi ez.. Nekem ez bele ívodott a fejembe. Mint kívülállók mit gondoltok?
2015. febr. 23. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Fiúként nekem is vannak hasonló problémáim és szintén a stressz és a ráizgulás miatt. Ha csak orálról van szó akkor meg áll mint a cövek
2015. febr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ajjaj gyorsan kéne neki egy jó szex , fel kell hogy álljon. Lassan tudat alatti lesz , ami azért nagy probléma lehet. Régebben mikkor tapasztalatlanabb voltam , én is féltem hogy hamar el megyek meg minden. De nekem szerencsére elég volt egy csók és már állt is. Reggel áll neki , mikkor fel kell? Próbálja meg a viagrát legalább önbizalmat adna neki. És utána lehet hogy normálisan működne neki.
2015. febr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De akkor nem velem van a gond?
2015. febr. 23. 21:47
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy szüksége lenne viagrára, biztos akkorra stressz váltja ki belőle.. De köszönöm a kommenteket!
2015. febr. 23. 21:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem tök normális hogy így kívánod a párod.

Egyszer próbáld ki, hogy amikor alszik kezd el szájjal kényeztetni ott. Vagy ébredéskor.

2015. febr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hàt nekem nm lenne türelmem.Legalàbb nagy van neki?

N

2015. febr. 24. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére már javultak a dolgok!!! :) Arra, hogy nagy van neki, az Rám tartozik, de nemannyit elmonodok, hogy nem kell panaszkodnom az miatt!! :)))
2015. márc. 5. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!