Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem még mindig szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem még mindig szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

4 éve szakítottam az exemmel akivel majdnem 3 évig voltam együtt. Mostanában sokszor álmodom vele és ugy érzbem hogy még mindig szeretem és hogy híányzik. Jó lenne vele beszélni is de haraggal váltunk el és hallani sem akar rólam. Facebookról is letiltott.


Kérlek segítsetek hogy mi tévő legyek. Nagyon szeretnék vele beszélni és ki szeretnék vele békülni.



Mit tanácsoltok?



2015. febr. 22. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Semmit, hagyd békén. Ha letiltott, akkor nem akar tőled semmit, szóval értsd meg.


Az meg, hogy 4 éve nem akadt senki, az elég szomorú... Lehet, ő már nem is emlékszik rád...

2015. febr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 veteran1978 ***** válasza:
Ha hallani sem akar rólad akkor nem tudsz mit csinálni!Ami nem megy azt nem szabad erőltetni!
2015. febr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Tudod Kérdező, eléggé szomorú a viselkedésed. Te tipikusan az az ember lehetsz, aki szinte üldözi a szerelmével a másikat... Szánalmas vagy, és egyben félelmetes is.
2015. febr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Ha ennyire fontos neked próbálj meg vele beszélni.

ha meg nem megy mert folyamatosan taszít téged...nos ebben az esetben nem igazán tudok segíteni.

2015. febr. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia:))

Én is voltam ugyanilyen helyzetben sajnos. Bár fiatal vagyok, és te biztos idősebb vagy nálam, de tudom mit érzel:) Ha szeretnél róla beszélgetni valakivel, akkor nyugodtan írj privit..esetleg érdekel az én történetem akkor azt is leírhatom neked:)


Ha mégsem, akkor annyit tudok tanácsolni mint az előttem szólók, hogy hagyd....4 év nem kis idő. Ha ennyi idő után nem keresett, valószínűleg nem is fog. Lehet talált mást...és te is fogsz. :)

2015. febr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

@17:33


Te sem vagy teljesen komplett, miért adod az ilyen sültbolondok alá a lovat? Hát mit nem értesz azon, hogy az a csaj már kizárta ezt az embert az életéből, letiltotta, ami azt jelenti, hogy nem kér belőle!


Ember, te sem vagy normális...

2015. febr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bár már régi a sztori,szerintem az lehet a gond hogy haraggal váltatok el.Szerintem egy próbát megér,hogy írsz neki de ne reménykedj semmiben.Ennyi idő alatt azért elmúlik a harag.Ja és ne úgy keresd fel,hogy te még mindig szereted mert azzal eláshatod magad főleg,ha neki azóta már boldog kapcsolata van vki mással.Ha van valakije akkor kívánj neki sok boldogságot és szívódj fel.Ha másnem a tudat,hogy nincs harag jobban segít túllépni rajta.Lehet az is,hogy nem sikerült rendesen lezárni ezt a kapcsolatot akkor,de ezt ennyi idő után újra felhozni már furán nézne ki ezért ezt semmiképp se tedd.
2016. febr. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!