Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel nagyon szeretjük egymást de egyszer összevesztünk és iszonyatosan csúnya dolgokat vágtam a fejéhez és tényleg porig aláztam.. nem is beszéltünk utána nagyon sokáig..De most ismét elkezdtünk beszélgetni és elmondta hogy szeret és velem lenne boldog igazán de nem teheti mert nem tudja elfelejteni azokat a dolgokat amiket a fejéhez vágtam..

Hogy hozzam rendbe ? bármit megtennék ? Tudom hogy ezt nem lehet rendbe hozni mert erre nincs mentség pont ezért fordultam hozzátok hogy van e ötletetek ?



2015. márc. 1. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Idő, és egy őszinte sajnálom szerintem elég.
2015. márc. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
100%
Azt írod, hogy nem lehet rendbe tenni, de mi mondjuk meg hogyan lehet rendbe tenni? o.O
2015. márc. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor úgy írom hogy nem tudom rendbe tenni mert nagyon mélyen megmaradt benne .. De itt hátha kapok valami tanácsot
2015. márc. 1. 21:51
 4/8 Nemdetalánbiztos ***** válasza:

Így már jó.

Amúgy megoldható a helyzeted. Nekem is sikerült anno.

A lényeg, hogy bocsánatot kérsz és idővel helyre áll a dolog. De ez attól is függ, hogy mennyire bántottad meg és mennyire sértődékeny. Mert elfelejteni tuti nem fogja, de idővel megbocsáthat.

Az én estemben utólag kiderült, hogy mindig benne volt amit mondtam neki. Ezért mondom, hogy nagyon függ attól, hogy a csajszi hogyan kezeli ezt.

2015. márc. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én még nem is aláztam, csak 2-3 csúnya mondatot mondtam, mert vmiért rossz napos időszakom volt, és mégis vége lett. Vannak a haragtartó emberek, azokkal nem lehet mit csinálni sajnos, ha nem elég neki egy/több őszinte bocsánatkérés, meg az idő.
2015. márc. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy mivel szeret tényleg minden erejével azon van hogy megbocsátson mert meg akar.. DE NEM TUD.. és szeretné ezt a kapcsit újrakezdeni meg én is de ezek után nem tud velem lenni.. és ez már vagy 4 hónapja volt és még mindig benne van
2015. márc. 2. 19:27
 7/8 anonim ***** válasza:
kicsit haragtartó akkor tényleg, sőt lehet, h annál jobban azért
2015. márc. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit vágtál a fejéhez. Mert külső dolgokkal (kinézet ) pl. amin a másik változtatni nem tud, azt nem illik a másik fejéhez vágni, sem viccelődni vele. Függ a természetétől. Attól is, hogy mások előtt aláztad-e meg. Mert ha engem pl. mások előtt aláznak meg, azt nem viselem el sehogyan, arra nincs mentség. Az közelebb vinne hozzá, ha elmondanád milyen érzések vezettek téged odáig, hogy így kiosszad, és persze a jövőben sosem teszel még egyszer ilyet. Mondd meg azt is neki, hogy Te se tudsz nélküle élni, ez hatásos lehet,ha látszik mellé az őszinte megbánás. Ha ezt még a magad megalázásával megfejeled, megbocsáthat.
2015. márc. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!