Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jo nektek fiuk h átverit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jo nektek fiuk h átveritek a lányokat?

Figyelt kérdés
miért joo ez nektek?:D rengeteg fiu csak meg akarja dugni a lánybarátját és nem is zavarja ha rámegy a barátságuk. miértvanez?:D
2010. febr. 13. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
mert a férfi kanos és dugni akar, minden lehetőséget kihasználva
2010. febr. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Futurare ***** válasza:
47%

Ha lány benne van(gondolom nem erőszaktevésről van szó), akkor where is the problem?


M.H.

2010. febr. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Krisipoke ***** válasza:
66%
Az elsőnek igaza van.
2010. febr. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szeretjük az egoista pi*sák önbizalmát a porba döngölni.
2010. febr. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
és rengetek fiú nem csak ezt akarja :) de van pár olyan csaj aki megérdemli...
2010. febr. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy sokszor ezek a fiúk jönnek be nekik(3 éve próbálom megérteni, hogy miért.Eddig nem sikerült) Én, akinek kivételesen nem a dugás jár az eszében, amikor egy lányra hajtok, bezzeg mindig megszopom. Mellesleg fordítva is igaz.
2010. febr. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

Meggyőződésem szerint a nők jelentős hányada ezt érdemli. Amilyen az adjonIsten' olyan lesz a fogadjIsten'.

K.A. 17/F

2010. febr. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem dacból!A lányok össze vissza hazudnak, némelyik nagyon gátlástalanul!Egy átveri az embert, aztán már soha senkiben nem bízik semelyik fiú!Ezért van, hogy többet ne csalódjon!Meg általában aki azt érdemelné, hogy szeressem azt dugom, akit meg dugni kellene szeretem.Ebből mindig csak a baj volt...
2010. febr. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És azt honnan tudod hogy csak dugni akar? Bizonyára nem azért vagytok barátok, mert annyira távol álltok egymástól, lehet hogy többet akar és már akart is régóta.
2010. febr. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát nem mivel elég szépen pofára ejtett és szoba se állunk egymással annak ellenére h az egész előtt kb legjobb barátok voltunk.. lehet megkénebeszélni de neki már uj csaja is van szoval ez nem épp arra utal h izgatná h mivan kettőnkkel. namind1. köszi a válaszokat :D én azt értem h egy fiu szeret dugni de ezzel elbaszhatja a kapcsolatát a csajjal. ez nem zavar titeket?:D
2010. febr. 19. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!