Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudik még mindig?

Figyelt kérdés

18 éve vagyunk házasok a feleségemmel.

Kérdeztem az előttem lévő pasijairól, és még mindig nem az igazat mondja. Ma már semmit nem számít, de még mindig hantázik. A számuk sem igaz, és a szüzességének elvesztését is 10 verzióban hallottam már.


2015. márc. 2. 00:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Honnan lehet tudni, hogy a nő hazudik? Mozog a szája.
2015. márc. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Szerintem rossz emlek es nem akarja hogy tudd ne eroltesd
2015. márc. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
bármit is mond szorzod 3al és általában az az igazság.
2015. márc. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az első verziók között ott volt az igazság, szerintem már csak azért tarkít a történteken, hátha valamelyiket végre elhiszed és leszállsz a kérdésről.
2015. márc. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A kérdésről nem szállok le, csak válás után, lehet, hogy nemsokára.
2015. márc. 2. 00:45
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

az a baj az ilyen szélsőséges fenyegetésekkel,hogy válás,hogy ha nem tartod magad hozzá és megtörsz,akkor még jobban lejáratod magad és még kevésbé fog tisztelni.

most is azért nem mondja meg neked,mert már nem tisztel nem fél a következményeidtől,mert eddig sem tartottad be sose.

ezért kisebb megtorlást helyezz kilátásba ha nem őszinte amit tartani is tudsz.

2015. márc. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
11%
Mint mondtak szorozd meg 3-mal,adj hozza nehany negert,kutyat,3-ast,partit es emeld negytetre. Az az igazsag.
2015. márc. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Oké, válj el. A feleségednek is jobb lesz úgy, mint így, hogy a férje állandóan bizalmatlankodik és képtelen a jelenben élni. Nem is értem, hogy neki mért nem jutott eszébe elhagyni téged. Talán szeret, pedig semmi oka rá.
2015. márc. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ilyesmikkel nem 18 év után szoktak foglalkozni.Feleslegesen bosszantjátok egymást.

Kb.35-40 évesek lehettek.Igazán felnőhettetek volna már a problémához.

2015. márc. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem fenyegettem a válással, csak említettem neki, de nem érdekli.

Szerintem is gyerekes dolog, egy 40-es nőnek már nem kellene megtagadnia a múltját...

2015. márc. 2. 08:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!