Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan leplezhetem le a barátomat mikor hazudik?

Figyelt kérdés
Sokszor rájöttem, hogy hazudott, de sajnos sose tudtam azt tenni, hogy bevallja. Többször is rákérdeztem, meg is mondtam a biztos forrást, hogy honnan tudom, de sajnos nem vált be. Mindig letagadta. 18L
2015. febr. 5. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Miben hazudott? Mert azért az sem mindegy, hogy megcsalt-e vagy csak éjfélkor kiosont nassolni...
2015. febr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem megcsalásról van szó. Hanem arról, hogy azt hazudja, hogy most el kell menjen, mert van dolga, közben otthon játszik a számitógépen, vagy azt, hogy azt mondja, hogy kimegy az egyik haverjával, közben a másikkal megy ki. Én többször is emlitettem neki, hogy ha az igazat mondja, akármilyen kegyetlen igazság legyen, nem haragszom, de ha hazudik, akkor nagyon mérges tudok lenni
2015. febr. 5. 17:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt fél, másrészt valamiféle szabadságra lenne szüksége. Nem számít, hogy miért alakult ez ki, de kényelmetlenül érinti a dolog, ami nem a ti hibátok. Úgy tudsz javítani a dolgon, hogy ha el kell mennie, nem kérdezed meg tőle hogy hova? miért? hanem csak szimplán elmondod hogy érzed jól magad, vagy vigyázz magadra szivem ilyenek! A lényeg, hogy ne azt érezze hogy jelentenie kell neked, és érezze azt hogy neked fontos az hogy ki tudjon kapcsolódni. Ennyi
2015. febr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindegy miről, HAZUDIK!!. És az arcodba, még akkor is, ha kérdőre vonod. Ez később csak rosszabb lesz. Szabadulj meg tőle minél előbb!!! Mielőtt tönkreteszi az életedet, és akkor már késő lesz.

37F

2015. márc. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!