Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem illene megkérdeznem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem illene megkérdeznem a páromtól, hogy velem akarja-e tölteni a születésnapját?

Figyelt kérdés

Most lesz néhány nap múlva a barátom szülinapja, és még nem esett szó róla, hogy találkozunk-e aznap, pedig azért jó lenne tudni, mert az ciki lenne, ha terveznék valami más programot aznapra és utána kérdezne rá, h vele ünnepelek-e. De nem tudom, hogy velem szeretne-e lenni, hisz még csak 2 hónapja járunk, és vannak haverjai is és családja is, akikkel ünnepelhet. Nekem illene megkérdeznem, hogy mit tervez aznapra, vagy neki kellene mondania magától, ha azt szeretné, hogy vele töltsem a napot?

20/L


2015. márc. 2. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nekem illene megkérdeznem
2015. márc. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, elvégre Te akarsz örömet szerezni Neki. Neked kell egyeztetned vele, hogy vannak terveid. Mivel friss kapcsolat, valószínűleg haverok / szűk családi kör fogja ünnepelni, nem tudom, hogy ez náluk miként zajlik, de elképzelhető igen, hogy már van programja. Azonban mindenképpen meglepne, ha erről nem szólna neked, szóval lehet, hogy még semmi nem biztos, hogy miként lesz, ezért nem szólt, de mindenesetre biztos, ami biztos, szólj, hogy te is szeretnél vele lenni.


Lehet, hogy nem pont aznap, de lehet, hogy előtte/utána lévő napon szívesen bepótolná.

2015. márc. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt igy beszeld meg vele! Nincs a kerdesedbe semmi ciki! Igy mondd neki: X napon lesz a szulinapod! Engem is elhivsz aznap az unneplesre vagy csinaljak valami progit magamnak a barataimmal?
2015. márc. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha már illem akkor neki illene meghívni és min. egy héttel előbb szólni.


Van, akiknek nem túl fontos a szülinapozás, az én párom néha azt se tudja a sajátja mikor van. Ilyenkor rákérdezhetsz, csak ne legyen erőltetős..

2015. márc. 3. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!