Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan becézitek, szólítját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan becézitek, szólítjátok a párotokat mások előtt?

Figyelt kérdés

Nem rég voltak nálunk rokonok akik hamarosan összeházasodnak 30 évesek és Édinek nevezik egymást. Meséltek valamit egymásról elsőnek nem is értettük, hogy kiről beszél... milyen Évi vagy mi pedig fiú :D Már nekik olyan természetes, hogy fel se tűnik, hogy nem a keresztnevét mondja. Aztán jöttünk rá, hogy Édinek becézik egymást. Szerintem tök aranyos.

Ti hogyan szoktátok? írjátok oda, hogy fiúnak vagy lánynak mondjátok.


2015. márc. 3. 15:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

8-as

ismered? Írd le egyikőjük keresztnevét vagy esetleg várost ahol lesz a lagzi. kíváncsi vagyok ugyan azokról beszélünk e.

2015. márc. 3. 16:16
 12/16 anonim ***** válasza:

- Macinak hívom (kivéve persze bevásárlókp., vagy nyilvános hely), de csak, ha hozzá szólok

- ha másoknak beszélek róla, akkor a keresztnevén

2015. márc. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Változó.


Ha családdal, barátokkal vagyunk, akkor beceneveken Életem, Cicám...

Ha pl munkatársakkal akkor engem asszonynak hív, én meg férjemnek hívom őt.

Ha pl anyám vagy a testvérem előtt beszélek róla és ő nincs ott, akkor a keresztnevén, ha ott van akkor életem:)


Nem emlékszem, hogy valaha keresztnéven hívtuk volna egymást amikor a másik is ott volt. Ez nem nyáladzás, csak megszoktuk. A baráti körünkben is csak párok vannak, ők is becézik egymást, nem zavarja se őket, se a családtagokat.

2015. márc. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló. Egyetértek én is így gondolom. Sokan észre sem veszik, hogy nem is a keresztnevét mondta meg teljesen természetesnek veszi és szerintem mások se nevetik ki. Nem a nyusszomosszó vagy pinabubus és hasonló becézésekre gondolok. Azokat már tényleg négyszemközt:D
2015. márc. 3. 21:45
 15/16 anonim ***** válasza:

Én cicának szoktam hívni, pedig én vagyok a lány. :D Csak nekem ez valahogy "berögzült" A kutyámat is cicának hívom...volt, hogy véletlenül párszor egy barátnőmet is.. :D Reflexből jön.

Amúgy a keresztnevén próbálom mások előtt. Ő is a keresztnevemen szólít. Ha kettesben vagyunk néha kicsimnek hív, vagy szerelmemnek, ilyesmi.


18L

2015. márc. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Persze azért a vállalhatatlan becenevekkel vigyázni kell társaságban, hogy ne égessük le a másikat, bár mi annyira durvákat nem szoktunk:)


Egy pasit azért nyuszimuszinak, vagy mókuslekvárnak hívni a haverjai előtt nem szerencsés.

2015. márc. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!